خبرگزاری خراسان: نمایشگاهی تحت نام «رویای کودک» به همکاری دبیرخانه تجلیل از 25 حمل در ولایت هرات افتتاح شد.
خبرگزاری خراسان: عبدالرزاق احمدی، رئیس معارف ولایت هرات امروز پنج‌شنبه (16 حمل) در یک نشست خبری بین ده ها تن از اعضای این اداره و شهروندان خطاب به آقای علیزایی گفت که" هیچ فردی اجازه آن را ندارد تا بنده را از مقام ریاست معارف برکنار کند حتی شخص رئیس جمهور کشور".
خبرگزاری خراسان: هنرمندان مدیریت تئاتر ولایت هرات از سوی معاونیت امور اجتماعی مقام ولایت مورد تقدیر قرار گرفتند.
خبرگزاری خراسان: یک نمایشگاه تحت نام محصولات تولیدات داخلی از سوی اتحادیه تاجران جوان ولایت هرات راندازی گردید.
خبرگزاری خراسان: همایش آغاز سال جدید تعلیمی با حضور معاون امور اجتماعی مقام ولایت، برخی از مقامات دولتی، شماری از اعضای شورای ولایتی، خانواده‌ها، آموزگاران و اولیای دانش آموزان در تالار مولانا جلال الدین محمد بلخی برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: صدها تن از دختران و پسران دانش‌آموز در ولسوالی زیرکوه هرات در نخستین روز سال تعلیمی به مکتب رفتند.
خبرگزاری خراسان: از 27 حوت روز ملی خبرنگار، طی یک محفلی با حضور شماری زیادی از خبرنگاران هرات و مقامات دولتی امروز دوشنبه (28حوت) در این ولایت تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: مسئولان در مرکز افغانستان و هرات، تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات را در سطح تمام ولایات کشور جدی و الزامی دانستند.
خبرگزاری خراسان: یک نمایشگاه عکس تحت نام «قیام 24 حوت» در تالار علامه سلجوقی ولایت هرات با حضور داشت امیر محمد اسماعیل خان، محمد آصف رحیمی و شماری از مئسولان ادارات دولتی افتتاح شد.
خبرگزاری خراسان: دو جریان رویکردی سیاسی نسبت به حجاب اتخاذ کرده اند: جریان اول جریان اپوزیسیون خارج از کشور در راستای متراکم کردن شکاف های اجتماعی و زمینه سازی برای ایجاد شورش ها و جنبش های اجتماعی و جریان دوم، یک جریان داخلی است که علاقه مند است نزاع بر سر موضوعاتی غیر از موضوع معیشت و اقتصاد باشد.
صفحه1 از5

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha