خبرگزاری خراسان: سفیر چین در کابل در دیدار با معاون دوم ریاست جمهوری، از آمادگی کشورش برای همکاری با دولت افغانستان در بخش‌های معارف، صحت، آموزش عالی، فرهنگ و تکنالوژی خبر داده است.
خبرگزاری خراسان: مسئولان اتاق تجارت وصنایع ولایت هرات با شماری از اعضای گروه رباتیک افغانستان به هدف حمایت از معارف و تکنالوژی در مقر این اداره دیدار کردند.
خبرگزاری خراسان: نخستین کنفرانس بین المللی سلسله چشتیه از هرات تا اجمیر با حضور شخصیت‌های ادبی و فرهنگی کشور و منطقه در شهر هرات برگزار شد. محمد آصف رحیمی والی هرات برگزاری این کنفرانس را در تقویت پیوندهای عمیق دوستی بین پیروان فرقه مختلف مذاهب اثر گزار دانست .
خبرگزاری خراسان: سخنگوی وزارت معارف می‌گوید که این وزارت به 52 هزار معلم جدید برای مکاتب سراسر کشور نیاز دارد.
خبرگزاری خراسان: نشستي به منظور گزينش نماينده‌گان جامعه رسانه‌اي در كميته مشترك امنيت و مصونيت خبرنگاران در تالار مطبوعات رياست اطلاعات و فرهنگ برگزار گردید. 
خبرگزاری خراسان: از پنجمین دور فراغت شاملین دوره‌های آموزشی فن و حرفه در زندان اناثیه هرات گرامی‌داشت به عمل آمد. 
خبرگزاری خراسان: در محفل افتتاحیه چهارمین جشن تقدیر از 10 معلول برتر که از سوی سازمان وحدت زنان افغان و با حضور معاون ولایت، برخی از رؤسایی ادارات دولتی و خصوصی، فعالین مدنی، فرهنگیان، معلولین و جوانان در تالار ریاست اطلاعات و فرهنگ برگزار گردید.
خبرگزاری خراسان: نخستین مرکز آموزش رایگان کمپیوتر برای جوانان در شهر هرات گشایش یافت.
خبرگزاری خراسان: محمد آصف رحیمی والی هرات، نقش مردم را در نظام‌های مردم سالار با ارزش وغیر قابل انکار خواند.
خبرگزاری خراسان: جنرال احمد فهیم قایم، فرمانده امنیه ولایت بادغیس با خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های محلی دیدار کرده است.
صفحه1 از7

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها