خبرگزاری خراسان: در محفل افتتاحیه چهارمین جشن تقدیر از 10 معلول برتر که از سوی سازمان وحدت زنان افغان و با حضور معاون ولایت، برخی از رؤسایی ادارات دولتی و خصوصی، فعالین مدنی، فرهنگیان، معلولین و جوانان در تالار ریاست اطلاعات و فرهنگ برگزار گردید.
خبرگزاری خراسان: نخستین مرکز آموزش رایگان کمپیوتر برای جوانان در شهر هرات گشایش یافت.
خبرگزاری خراسان: محمد آصف رحیمی والی هرات، نقش مردم را در نظام‌های مردم سالار با ارزش وغیر قابل انکار خواند.
خبرگزاری خراسان: جنرال احمد فهیم قایم، فرمانده امنیه ولایت بادغیس با خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های محلی دیدار کرده است.
خبرگزاری خراسان: جلسه ماهوار کمیته مصئونیت خبرنگاران تحت ریاست مقام ولایت نیمروز و اشتراک خبرنگاران محلی و اعضای کمیته خبرنگاران برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: مرضیه رها رحمان‌یار، بانوی افتخار آفرین کشور امروز چهارشنبه (2 جوزا) از سوی مقامات محلی، نماینده گان مردم در پارلمان و جامعه مدنی مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری خراسان: این نمایشگاه دو روزه که به هدف یادبود از شهدای نیروهای امنیتی، خبرنگاران و نخستین سالیاد شهید تورن دکتر فیروز احمد فیضی روز دوشنبه (31 ثور) در سالن اطلاعات و فرهنگ افتتاح گردید، مونسه حسن زاده، معاون امور اجتماعی مقام ولایت ضمن دیدار و فرستادن اتحاد دعا بر روان پاک شهدایِ قهرمان کشور، راه اندازی این نمایشگاه را کاری خلاقانه توصیف نموده و از برگزار کننده‌گان آن تشکر و قدردانی نمود.
خبرگزاری خراسان: ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات از مسئولان رسانه‌های «تصویری و صوتی» می‌خواهد تا محتوای نشرات خود را در ماه مبارک رمضان با معیارهای اسلامی برابر کنند.
خبرگزاری خراسان: برای کودکان جنگ زده کشورهای اسلامی به ویژه "یمن" اینجا در ولایت هرات نمایشگاه و صندوق‌های کمک رسانی از سوی نهضت اسلامی افغانستان برگزار شده‌است.
خبرگزاری خراسان: 73 تن از خبرنگاران هرات که شامل «مردان و زنان» می‌شدند در خانه خبرنگار گردهم آمدند که در انتخابات این خانه شرکت کنند.
صفحه1 از6

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها