اطلاعات فرهنک هرات: از فرهنگیان و نویسندگان جهت برگزاری مراسم تاپی تقدیر شد!

خبرگزاری خراسان: شماری از چهره‌های مطرح فرهنگی، شعرا و نویسندگان که با ارائه طرح‌ها، پیشنهادات و دیده گاه‌های عالی خود در برگزاری با شکوه مراسم تاپی سهم گرفته بودند، از سوی ریاست اطلاعات و فرهنک هرات مورد تقدیر وتمجید قرار گرفتند.

در مراسم بزرگداشت از این جمع فرهنگی که شماری از نویسندگان، اهل قلم، هنر دوستان، شاعران، استادان و زنان تجارت پیشه اشتراک داشتند، آریا رئوفیان رئیس اطلاعات و فرهنگ از تلاش‌های فرهنگیان وهنرمندان ابراز سپاس نمود و گفت: "با گشایش کار پروژه تاپی در افغانستان، فصل جدیدی از حیات اقتصادی کشور و منطقه رقم خورد.

او از اینکه فرهنگیان ولایت هرات با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی درین جشن ملی سهیم شدند ابراز سپاس کرد و گفت: " در حاشیه مراسم افتتاحیه تاپی بخشی از اصالت‌های هنری و فرهنگی هرات در قالب نمایشگاه در بندر تورغندی و شهر هرات بنمایش گذاشته شد که مورد استقبال مهمانان خارجی و داخلی قرار گرفت.

وی، احساس نیک و حس وطن دوستی فرهنگیان وهنرمندان را ستودنی دانست و افزود: "افتتاح موفقانه تاپی برای همه هراتیان یک آزمون بود و خوشبختانه از گشایش این برنامه ملی در برقراری امنیت و میزبانی همه مهمان خارجی و داخلی کشور موفقانه بیرون آمدیم."

آقای رئوفیان بیان کرد: پروژه تاپی گامی بسوی ترقی وتوسعه کشور است که زمینه فرصت‌های شغلی را برای جوانان این وطن ایجاد نموده و زمینه سفرهای داخلی وخارجی را مهیا می‌سازد.

در همین حال، آقای میرزایی، مدیر کتابخانه عامه هرات از همکاری و تلاش‌های بی دریغانه اهل فرهنگ وقلم سپاس گذاری کرد و بیان کرد: "پروژه تاپی یک پروژه اقتصادی و ملی‌ست که برای ده‌ها هزار نفر زمینه کار فراهم می‌شود و امنیت کامل را در کشور برقرار می‌سازد.

در اخیر این برنامه برای شماری از شاعران، نویسندگان، اهل قلم و خانم‌های دست اندر کار تجارت پیشه از سوی ریاست اطلاعات وفرهنگ هرات تقدیر نامه اهداء شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha