خبرگزاری خراسان: نخستین خط ملی بس در ولسوالی پشتون زرغون ولایت هرات به فعالیت آغاز کرد.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی و مردمی ولایت نیمروز در جنوب کشور از فاز سوم بند کمال خان بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری خراسان: به ارزش 33 میلیون افغانی تعمیر دانشکده زراعت ولایت فراه از سوی مقامات محلی و مردمی آن ولایت افتتاح و به بهربرادری سپرده شد.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت بادغیس در غرب کشور از گشایش یک باب مکتب در ولسوالی بالامرغاب خبر دادند.
خبرگزاری خراسان: امروز شنبه (4 حمل) به هزینه 27 میلیون افغانی سه باب مکتب با قطع نوار از سوی مقامات محلی  افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
خبرگزاری خراسان: دگرجنرال عبدالبصیر سالنگی، والی فراه امروز دوشنبه (28 حوت) در نشستی با بزرگان اقوام ولسوالی بالابلوک گفت که سایر بخش‌های دیزان بند بخش آباد بزود ترین فرصت آغاز خواهد شد.
خبرگزاری خراسان: کار ساخت سربند و کانال آب‌یاری ولسوالی انجیل ولایت هرات، با حضور مقامات مرکزی و محلی این ولایت آغاز شد.
خبرگزاری خراسان: مسئولان در ولایت بادغیس از گذاشتن سنگ تهداب ساختمان موسسه تحصیلات عالی این ولایت خبر می‌دهند و می‌گویند، این برنامه انکشافی به هدف سهولت جوانان راندازی شده است.
خبرگزاری خراسان: ترمینال موقت ترانزیتی با حضور داشت مقامات محلی ولایت نیمروز روز چهارشنبه (23 حوت) افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
خبرگزاری خراسان: سفیر هندوستان در افغانستان به ولایت هرات سفر کرده و از همکاری مسئولان اداره محلی هرات در زمینه برگزاری افتتاحیه تاپی و استقبال از هیات بلند رتبه آن کشور ابراز قدردانی کرد.
صفحه1 از11

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha