خبرگزاری خراسان: سیستم جدیدی تحت نام سیستم «آب درمانی» از سوی مسئولان زندان مرکزی هرات، برای زندانیان معتاد نیز فراهم شده‌است.
خبرگزاری خراسان: ملیار کاکر، رئیس اداره ثبت احوال نفوس ولایت هرات در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار خراسان نیوز می‌گوید: شهروندان هراتی 300 هزار تذکره را از شروع سال جاری تاکنون نیز دریافت کرده‌اند.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت هرات در غرب کشور از کمبود نیرو یا (پرسونل) در بخش‌های گوناگون فرماندهی پلیس اظهار نگرانی می‌کنند و خواهان توجه بیشتر دولت مردان کشور پیرامون این موضوع شده‌اند.
خبرگزاری خراسان: طی شش ماه اول سال 1800 پرونده جرمی از سوی دادستانی ولایت هرات بررسی و به مرحله نهایی رسیده‌است.
خبرگزاری خراسان: از یک دهه تا کنون صدها علما و روحانیون دینی نامدار مذاهب «اهل سنت و اهل تشیع» در ولایات گوناگون افغانستان از سوی گروه‌های تروریستی، تکفیری و افراطی مورد هدف گلوله قرار گرفته‌اند.
خبرگزاری خراسان: نظام فعلی افغانستان تحت نام حکومت وحدت ملی بین داکتران «اشرف غنی و عبدالله» شکل گرفت که این حکومت از دیدگاه خیلی از افراد جامعه منفی و مثبت شمرده می‌شود.
خبرگزاری خراسان: حرف‌های ضد و نقیضی پیرامون این‌که برخی از آمرین حوزه‌های امنیتی شهر هرات، با باندهای تروریست و تبهکار در پیوند به ناامنی این بزرگ شهر افغانستان همکاری می‌کنند از زبان خیلی از افراد جامعه نیز مطرح می‌شود.
خبرگزاری خراسان: جنگ‌افزارهای نظامی  کشور«آمریکا و روسیه» از هلمند به ولایت غور تجارت می‌شود، تا به دست گروه‌های تروریستی قرار گیرد.
خبرگزاری خراسان: اداره آتش نشانی ولایت هرات در غرب کشور توانسته طی سال‌های متمادی از بیشتر واقعات آتش سوزی چاه افتاده‌گی و جاری شدن سیلاب‌ها در سطح شهر و ولسوالی‌ها جلوگیری کند و برخی از مردم را از محل رویداد نیز نجات دهد.
خبرگزاری خراسان: از آنجای که مشخص است، اکثر گروه‌های مخالف مسلح دولت افغانستان به منظور تقویت و آموزش‌های ویژه نظامی روانه کشور پاکستان می‌شوند.
صفحه1 از3

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها