خبرگزاری خراسان: شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان در دیدار با رئیس اجراییه کشور گفت که حکومت جدید پاکستان آماده همکاری با افغانستان است.
خبرگزاری خراسان: از هفدهمین سالگرد شهادت قهرمان ملی کشور با حضور داشت احمد ولی مسعود، نماینده‌گان مردم در شورای ملی و شورای ولایتی هرات و دیگر اقشار جامعه تجلیل و گرامی داشت به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: رئیس اجرایی جمعیت اسلامی در دیدار با رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان در مورد وضعیت جاری کشور گفتگو کردند.
خبرگزاری خراسان: ۱۷ سال از تهاجم امریکا به افغانستان سپری می‌شود، پس از یازده سپتمبر۲۰۰۱ که برج‌های تجارت جهانی از سوی هراس افکنان به وسیله‌ی دو بوئینگ تخریب گردید، بوش رئیس جمهور امریکا این حادثه تاریخی کشورش را به سازمان تروریستی القاعده ربط داد. در این میان امریکا برای انتقام قربانیان نیورک به بهانه‌یی نابودی لانه‌های هراس افکنان، با هماهنگی ائتلاف بزرگ نظامی غرب (ناتو) درخاک افغانستان حمله نمود.
خبرگزاری خراسان: از هفدهمین سالگرد احمد شاه مسعود قهرمان ملی کشور با حضور داشت امیر محمد اسماعیل خان، محمد آصف رحیمی، نماینده‌گان در شورای ملی و شورای ولایتی و صده‌ها تن از باشنده‌گان و فرماندهان جهادی هرات در تالار مولانا محمد جلال الدین بلخی گرامی داشت به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: روزنامه لا وانگواردیا در گزارشی نوشت که افغانستان در سال ۲۰۱۷ به صادرات ۶۵ درصد بیشتر مواد مخدر نسبت به سال گذشته خود پرداخت تا به یک امپراتوری برای صادرات تریاک تبدیل شود.
خبرگزاری خراسان: با فرا رسیدن هفدهمین سالگرد کشته شدن احمدشاه مسعود، قهرمان ملی افغانستان، حالا بنیاد مسمی به او از مردم خواسته تا به جای رژه مسلحانه در جاده‌ها به نیازمندان و زخمی‌ها خون اهدا کنند.
خبرگزاری خراسان: رئیس اجراییه حکومت می گوید که توسعه و پیشرفت جامعه ما بستگی‌ به تعهد و تخصص نسل دانش‌آموخته دارد
خبرگزاری خراسان: وزیر امور خارجه امریکا لحظاتی قبل وارد پاکستان شد و قرار است در سفر یک روزه خود با شاه‌محمود‌قریشی وزیر امور خارجه همچنین سایر مقامات این کشور ملاقات کند.
خبرگزاری خراسان: پنتاگون با انتقاد از آنچه که عدم همراهی پاکستان با راهبرد امریکا در منطقه خواند، کمک ۳۰۰ میلیون دالری‌اش به این کشور را لغو کرد.
صفحه1 از16

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها