خبرگزاری خراسان: همايشی که تحت نام صلح خواهی از سوی شورای هماهنگی شوراهای ولايتی افغانستان برگزار گردید هزاران تن از باشنده‌گان ولايات هرات، قندهار، هلمند، ارزگان، فراه، نيمروز، زابل، غور و بادغيس نیز امروز سه‌شنبه (5 سرطان) شركت کردند.
خبرگزاری خراسان: با تاسف فراوان اطلاع حاصل کرديم که شخصیت علمی و فرهنگی و عالم جید کشور جناب حجت الاسلام شیخ جعفر توکلی از امامان جمعه مدرسه علمیه صادقیه به دست تروریستان جاهل به شهادت رسیده‌است.
خبرگزاری خراسان: علمای کرام ولایت نیمروز طی گردهمائی حمایت و پشتیبانی شان را از اعلان آتش بس دولت محمد و رهبری گروه طالبان اعلان کردند.
خبرگزاری خراسان: شماری از جوانان ولایت هرات در غرب کشور به حمایت از آتش بس دولت افغانستان و گروه طالبان روز چهارشنبه (23 جوزا) در مقابل ساختمان اداری مقام ولایت هرات گردهم آمدند و از این روند پشتیبانی کردند.
خبرگزاری خراسان: شماری از جوانان ولایت هرات در غرب کشور به حمایت از آتش بس دولت افغانستان و گروه طالبان امروز پنج‌شنبه (23 جوزا) در مقابل ساختمان اداری مقام ولایت هرات گردهم آمدند و از این روند پشتیبانی کردند.
خبرگزاری خراسان: نشست رسمی سران عضو سازمان همکاری شانگ‌های امروز (یکشنبه،۲۰ جوزا/ ۱۰ جون) در شهر چینگ دائو، مرکز چین برگزار گردید.
خبرگزاری خراسان: سرویس امنیت پاکستان در گزارشی نوشته است که آمریکا داعش را در مرز مشترک افغانستان و پاکستان جابجا نموده و قصد دارد تا از این طریق هردو کشور را نا امن بسازد.
خبرگزاری خراسان: در خطبه‌های نماز جمعه امروز مسجد جامع محمد رسول الله(ص) در شهر هرات، به چالش‌های امروز جهان اسلام و به خصوص افغانستان، فلسطین و یمن پرداخته شد.
خبرگزاری خراسان: امان‌الله پیمان، نماینده بدخشان در مجلس می‌گوید: مردم افغانستان قربانی راهبرد امریکا در قبال کشورهای آسیای مرکزی، چین و روسیه هستند.
خبرگزاری خراسان: یک هیئت بلند پای دولتی به رهبری عبداقهار عابد، رئیس دفتر ریاست اجرایئه کشور به منظور ترغیب مردم پیرامون ثبت نام رای دهنده‌گان در انتخابات «پارلمانی و شورای‌های‌ ولسوالی‌ها» پیشرو وارد ولایت هرات شد.
صفحه1 از13

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها