خبرگزاری خراسان: دونالد ترامپ رییس جمهور ایالت متحده امریکا می‌گوید پاکستانی ها اسامه بن‌لادن رهبر شبکه القاعده را در کشورشان پنهان کرده بودند.
خبرگزاری خراسان: پس از نشر گزارش موسسه مطالعات خاورمیانه واشنگتن (26 اکتبر 2018) در مورد نقش جمهوری اسلامی ایران در شکل‌گیری، فعالیت و آینده لشگر فاطمیون سفارت جمهوری اسلامی ایران با نشر اعلامیه‌ای این گزارش و ادعاهای برخی مفسران در این مورد را نادرست خواند.
خبرگزاری خراسان: معاون دوم ریاست اجرائیه و رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان تلاش‌های زلمی خلیل‌زاد در روند صلح را یک جانبه خواند و با انتقاد از آقای خلیلزاد گفت که، او تاکنون برای مشوره به سراغ رهبران "هزاره‌ها" نیامده است.
خبرگزاری خراسان: رسانه های آمریکا به نقل از مقام‌های دولتی این کشور گزارش داده‌اند سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا بن سلمان ولیعهد عربستان را آمر قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد سعودی می‌داند.
خبرگزاری خراسان: رهبری حزب جمعیت اسلامی افغانستان در دیدار با محمداشرف غنی رئیس جمهور تاکید کرده‌اند که شورای عالی صلح از طریق لویه جرگه عنعنوی شکل گرفته و لغو آن به نفع مردم و کشور نیست.
خبرگزاری خراسان: گلبدین حکمت‌یار، رهبر حزب اسلامی افغانستان با جنرال عبدال‌رشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری دیدار کرده‌است.
خبرگزاری خراسان: دانا رورابکر که از طرف‌داران سرسخت سیاست‌های دونالد ترمپ، رییس جمهور امریکا است، پس از ۱۴ سال عضویت در مجلس نمایندگان امریکا، در برابر رقیب دموکرات خود با تفاوت یک درصد رای شکست خورد.
خبرگزاری خراسان: امرالله صالح رییس پیشین امنیت ملی کشور می‌گوید که اطلاع موثق از چندین منبع دارد مبنی بر این که افراد نزدیک به رییس جمهور غنی در تماس با شماری از نامزدان پارلمانی گفته‌اند که نتایج انتخابات را آنان تعیین می‌کنند.
خبرگزاری خراسان: رسانه‌های امریکایی از اردن به عنوان کشوری که می‌تواند قربانی بعدی داعش باشد، نام بردند.
خبرگزاری خراسان: عطا محمد نور، محمد محقق و جنرال عبدالرشید دوستم رهبران سه حزب قدرتمند افغانستان درباره انتخابات ریاست جمهوری گفتگو کردند.
صفحه1 از21

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها