خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت غور در غرب کسور از بازداشت یک فرد حمله کننده انتحاری از سوی کارمندان اداره امنیت ملی آن ولایت  خبر می دهند.
خبرگزاری خراسان: امروز شنبه (16 سرطان) سرپرست ولسوالی چهارسده ولایت غور در اثر ماین کنار جاده‌ای گروه طالبان جان باخته است.
خبرگزاری خراسان: مل پاسوال عبدالقیوم صافی، امروز دوشنبه (11 سرطان) به عنوان فرمانده جدید پلیس ولایت غور از سوی مقامات محلی به همکارانش معرفی و آغاز به کار کرد.
خبرگزاری خراسان: شورشیان طالب خانه یک عضو اسبق شورای ولایتی غور را محاصره کردند و سپس او را به قتل رساندند.
خبرگزاری خراسان: یک خانم در ولایت غور با استفاده از «چوب و چاقو» شوهرش را به قتل می‌رساند و از سوی پلیس آن ولایت بازداشت می‌شود.
خبرگزاری خراسان: ده‌ها تن از شهروندان ولایت غور مقیم هرات به منظور ناامنی‌های اخیر در آن ولایت صبح امروز یک‌شنبه (23 ثور) گردهم آمدند و دست به اعتراض مدنی زده‌اند.
خبرگزاری خراسان: منطقه "اوشان" شهرک ولایت غور طی یک درگیری بین مخالفان مسلح دولت و نیروهای امنیتی افغان به دست شورشی طالب سقوط کرده‌است.
خبرگزاری خراسان: طالبان مسلح قصد حمله بر یکی از مراکز ثبت نام رای دهی در ولایت غور را داشتند که با مقاومت نیروهای امنیتی افغان نیز روبرو شدند.
خبرگزاری خراسان: اختلافات میان دو ریاست در ولایت غور منجر به این شده که برخی از آموزگاران مکاتب منطقه "غورقند" این ولایت به علت عدم پرداخت معاش شان دست از آموزش بردارند و استعفا دهند.
خبرگزاری خراسان: ده‌ها تن از  دانشجویان دختر در ولایت غور در اعتراضی به آنچه ناامنی و دور بودن محل درس شان می‌خوانند گردهم آمدند و از مسؤلان محلی پیرامون این موضوع راه حلی داشته باشند.
صفحه1 از11

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها