خبرگزاری خراسان: بخش‌های مختلف فرماندهی امنیه ولسوالی پشتون زرغون از سوی هیئت اعزامی فرماندهی پلیس هرات روز یک‌شنبه (24 سرطان) مورد کنترول قرار گرفت.
خبرگزاری خراسان: پلیس هرات روز پنج‌شنبه (21 سرطان) با ارسال اعلامیه‌ای نگاشته که یک تن به ظن حمل و نگهداری جنگ‌افزار غیر قانونی بازداشت شده‌است.
خبرگزاری خراسان: در محفل افتتاحیه چهارمین جشن تقدیر از 10 معلول برتر که از سوی سازمان وحدت زنان افغان و با حضور معاون ولایت، برخی از رؤسایی ادارات دولتی و خصوصی، فعالین مدنی، فرهنگیان، معلولین و جوانان در تالار ریاست اطلاعات و فرهنگ برگزار گردید.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت هرات در غرب کشور می گویند یک تبعه کشور جمهوری اسلامی ایران از سوی ربایشگران که با این شخص شناخت قبلی داشتند، او را 10 روز پیش به ولسوالی زاول دعوت نموده و سپس ربوده شده است.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت هرات در غرب کشور از جان باختن یک فرمانده پلیس محلی در ولسوالی اوبه این ولایت خبر می‌دهند.
خبرگزاری خراسان: نخستین مرکز آموزش رایگان کمپیوتر برای جوانان در شهر هرات گشایش یافت.
خبرگزاری خراسان: طی مراسمی از سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در لیسه عالی خصوصی بعثت 2 در ولایت هرات تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: یک فرد سارق مسلح در درگیری با نیروهای امنیتی افغان امروز دوشنبه (18 سرطان) در شاهراه هرات – کرخ زخمی شده‌است.
خبرگزاری خراسان: فرد بازداشت شده باشنده قریه "پل پده" مربوط ولسوالی پشتون زرغون می‌باشد.
خبرگزاری خراسان: سه تن به ظن سرقت وسایط از سوی نیروهای پلیس ملی ولایت هرات بازداشت شدند.
صفحه1 از62

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها