خبرگزاری خراسان: مراسم عروسی دست جمعی ۶۰ زوج جوان امروز دوشنبه (28 عقرب) در ولایت هرات برگزار گردید . سید محمد شیرزادی، رئیس اداره حج و اوقاف ولایت هرات گفت: هزینه این عروسی دست جمهی که بیشتر از شش میلیون افغانی عنوان شده است.
خبرگزاری خراسان: مسئولین شرکت‌های توردرمانی فعال در ولایت هرات روز یک‌شنبه (27 عقرب) با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و دیگر دست اندرکاران کنسولگری دیدار کرده‌اند.
خبرگزاری خراسان: این افراد که از جمله گروه‌های اختطاف‌گر از ولایات فراه و هرات بودند چندی پیش پسر 10 ساله را از درب منزلش واقع ناحیه نهم ربوده و بعد از 22 روز در بدل مبلغ (35000) هزار دالر امریکائی طفل مذکور را رها کردند.
خبرگزاری خراسان: کمپاین واکسین سرخکان از روز (شنبه 26) عقرب در سراسر کشور به شمول ولایت هرات آغاز می‌شود.
خبرگزاری خراسان: تروریستان مسلح حوالی ساعت 2 نیم شب گذشته بالای پاسگاه نوآباد - سرک فرقه پیشین شهرهرات حمله کردند.
خبرگزاری خراسان: پاسوال امین‌الله امرخیل، فرمانده امنیه ولایت هرات می‌گوید که دو تروریست سوار بر یک عراده موتورسایکل، شامگاه روز گذشته قصد داشتند دو افسر ارتش ملی را در منطقه "پل پشتون" مربوط ولسوالی گذره ترور کنند.
خبرگزاری خراسان: مبلغ 900 هزار افغانی دیگر از پول نقد سرقت شده از موتر حمل پول بانک از سوی پلیس هرات کشف شد.
خبرگزاری خراسان: مردم و مسئولان ولایت هرات دیدگاه های شان را در پیوند به استقرار صلح در افغانستان با سفیر غیر نظامی ناتو در افغانستان شریک ساختند.
خبرگزاری خراسان: سه تن به ظن نگهداری، فروش مشروبات الکولی، پرچون‌فروشی موادمخدر و نگهداری غیرقانونی سلاح از سوی پلیس هرات بازداشت شدند.
خبرگزاری خراسان: در عملیات برق آسای پلیس ملی ولایت هرات به رهبری پاسوال امین‌الله امرخیل فرمانده امنیه یک دیگر از سارقین مسلحی که چند روز گذشته به یک موتر حمل پول در مربوطات ناحیه پنجم شهر هرات حمله کردند شناسایی و از سوی پرسونل کشفی و امنی حوزه نهم امنیتی بازداشت شد.
صفحه1 از78

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها