خبرگزاری خراسان: هفت شورشی طالب در روستای دوراهی مساوء ولسوالی پشترود ولایت فراه کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: پنج جنگ‌جوی طالب در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولایت فراه کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: پاسوال فضل احمد شیرزاد، فرمانده پلیس ولایت فراه به نیروهای تحت امرش دستور داده که با مجرمین، سارقین، مفسدین، دهشت افگنان طالب و افرادیکه امنیت مردم را مختل می‌کنند تساهل و تسامح را در پیش نگیرند و بلکه با قاطعیت با آنها برخورد کنند".
خبرگزاری خراسان: اعلامیه‌ای پلیس فراه نوشته که در درگیری طالبان مسلح و نیروهای امنیتی افغان شش شورشی طالب کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: طالبان مغلوب شده از ولایات «غربی و جنوبی» کشور جهت به نمایش کشاندن برنامه‌های پوچ و تو خالی شان به فراه آمده تا این ولایت را به گونه ناامن کنند.
خبرگزاری خراسان: دو کار خانه تولید مواد مخدر گروه طالبان در ولایت فراه از سوی نیروهای قوای خارجی به گونه کامل تخریب گردید.
خبرگزاری خراسان: در اثر حملات هوایی قوای ارتش ولایت فراه بالای شورشیان طالب دست کم 10 فرد مخالف مسلح دولت کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: کار دیوار استنادی سواحل دریایی فرارود در منطقه دارآباد سفلی ولایت فراه روز دوشنبه (4 سرطان) افتتاح گردید.
خبرگزاری خراسان: در نتیجه حملات هوایی نیروهای امنیتی ولایت فراه در غرب کشور 20 طالب مسلح کشته و هشت فرد دیگر آنان نیز زخم برداشتند.
خبرگزاری خراسان: پس از آتش بسه سه روزه، در یک درگیری بین شورشیان طالب و نیروهای امنیتی افغان در ولایت فراه 17 طالب مسلح به هلاکت رسیدند.
صفحه1 از17

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها