خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت فراه در غرب کشور طی یک نشست خبری می‌گویند، گروه‌های تروریستی – تکفیری همچون طالبان هیچ جایگاه در بین مردم نداشته و نیروهای دولتی برای سرکوبی افراد این گروه آماده‌گی کاملی را نیز روی دست دارند.
خبرگزاری خراسان: یک فرمانده نامدار طالبان مسلح همراه با دو فرد تحت امرش در ولسوالی آبکمری از سوی نیروهای امنیت ملی ولایت بادغیس کشته شدند.
خبرگزاری خراسان: پاسوال امین‌الله امرخیل، فرمانده امنیه ولایت هرات می‌گوید که دو تروریست سوار بر یک عراده موتورسایکل، شامگاه روز گذشته قصد داشتند دو افسر ارتش ملی را در منطقه "پل پشتون" مربوط ولسوالی گذره ترور کنند.
خبرگزاری خراسان: مردم و مسئولان ولایت هرات دیدگاه های شان را در پیوند به استقرار صلح در افغانستان با سفیر غیر نظامی ناتو در افغانستان شریک ساختند.
خبرگزاری خراسان: ده‌ها باشندۀ غور و شماری از اعضای شورای ولایتی این ولایت در پیوند به محاصرۀ ولسوالی چهارسدۀ توسط طالبان گردهم آمدند و دست به اعتراض زده اند.
خبرگزاری خراسان: بر اثر ضربات نیروهای حمایت قاطع بالای یکی از قرارگاه های افراد گروه طالبان در ولایت فراه 14 طالب مسلح کشته شدند.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت فراه از کشته و زخمی شدن ۳۵ دهشت افگن طالب در این ولایت خبر داده اند.
خبرگزاری خراسان: سربازان وطن؛ طی برگزاری محفل با شکوهی با حضور مسئولین بلندرتبه‌ی ملکی و نظامی هرات، فعالین مدنی، جوانان، بزرگان، و وکلای گذر، از سوی شهروندان با دیانت ولایت هرات تقدیر شدند.
خبرگزاری خراسان: سر منشی سازمان پیمان اتلانتیک شمالی یا ناتو از طالبان خواست که دست از کشتار مردم بردارند و به گفتگوهای صلح بپردازند.
خبرگزاری خراسان: مونسه حسن‌زاده، معاون امور اجتماعی و سرپرست مقام ولایت هرات در مراسم تجلیل از روز ملی ایتالیا و روز ملی نیروهای مسلح آن کشور گفت:" مردم هرات هیچگاه همکاری بشر دوستانه کشور ایتالیا را فراموش نخواهند کرد".
صفحه1 از31

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها