خبرگزاری خراسان: در نتیجه حملات نیروهای ارتش ولایت فراه در غرب کشور دست کم 13 شورشی طالب کشته و 15 شورشی دیگر نیز زخم برداشتند.
خبرگزاری خراسان: در نتیجه حملات هوایی و آتش توپچی نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه دست کم 64 تن از شورشیان طالب کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت فراه در غرب کشور از آغاز عملیات پاکسازی نیروهای دولتی با پشتیبانی هوایی نیروهای حمایت قاطع در ولسوالی «بالابلوک» این ولایت خبر دادند.
خبرگزاری خراسان: غلام فاروق مجروح نماینده‌ی مردم هرات در مجلس نمایندگان گفت که طالبان مسلح بر بند سلما هجوم آورده‌اند و قصد کنترل و تخریب این بند عمرانی را دارند.
خبرگزاری خراسان: مسئولان در ولایات زون غرب کشور در نشستی از آمادگی کامل نیروهای امنیتی به‌خاطر تامین امنیت مراکز رای دهی در انتخابات پیش‌رو اطمینان دادند.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت بادغیس در غرب کشور تایید کردند که یک فرمانده پلیس محلی این ولایت همراه با 13 تن از افراد خود، به گروه طالبان پیوسته‌ است.
خبرگزاری خراسان: ملا اختر مسئول جلب و جذب شورشیان طالب در ولسوالی غوریان هرات از سوی نیروهای امنیتی افغان بازداشت گردید.
خبرگزاری خراسان: بر اساس پیشنهاد فرماندهی پلیس هرات و منظوری مقام عالی وزارت امور داخله کشور سمونمل محمد ناصر شجاع به حیث فرمانده امنیه ولسوالی ادرسکن تعیین و توسط نماینده این فرماندهی به پرسونل آن ولسوالی معرفی گردید.
خبرگزاری خراسان: در اعلامیه‌ای پلیس هرات روز چهارشنبه (8 حمل) آمده که آزمون ورودی برای جدیدالشمولان دوره ساتنمنی امنی در فرماندهی جلب و جذب پلیس هرات برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: مسئولان امنیتی هرات، از کشته و زخمی شدن سه تن که قصد اختطاف یک فرد را داشتند توسط نیروهای پلیس در این ولایت خبر دادند.
صفحه1 از20

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha