خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت هرات از بازداشت فردی به ظن انتقال 38 هزار دالر آمریکایی به کشور جمهوری اسلامی ایران خبر می‌دهند.
خبرگزاری خراسان: مقامات در زندان مرکزی ولایت هرات از جمع آوری بیش از ۴۰۰ قبضه تیزی "چاقوشکل" خودساز زندانیان این زندان خبر می‌دهند.
خبرگزاری خراسان: کمیسیون مستقل انتخابات از برگزار نشدن انتخابات پارلمانی هشدار می‌دهد که اگر اقدام های اخیر ادامه یابد، انتخابات شورای ملی در وقت معیین آن برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری خراسان: بیش از 10 تن به ظن اغتشاش، حمله بالای پلیس و دفتر کمیسیون مستقل انتخابات بازداشت شدند.
خبرگزاری خراسان: یک معلم چینی، به شاگردانش کارخانگی داده و گفته است که تا دو روز دیگر ۱۰۰ میلیون برنج را بشمارند و به مکتب بیاورند.
خبرگزاری خراسان: رئیس‌جمهور غنی در دیدار با علمای تشیع، از تدابیر درجه‌یک برای تجلیل از ماه محرم و هفتۀ شهید اتخاذ شده‌است.
خبرگزاری خراسان: زندانیان زندان ولایت بادغیس از عدم تطبیق فرامین، طی مراحل پرونده‌های نسبتی متهمین و چالش‌های موجود در این زندان شکایت دارند.
خبرگزاری خراسان: سید عباس عراقچی، در دیدار با عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با اشاره به حمایت همه جانبه ایران از دولت افغانستان در مبارزه با تروریستان می‌گوید: هر اقدامی که در این خصوص خواست دولت و ملت افغانستان باشد، ایران با آن همراهی می‌کند.
خبرگزاری خراسان: فقر، خشونت، وعده‌های کذایی داعیان مسیحی، قرائت‌های نادرست جوانان ازدین اسلام، سرخوردگی ازنظام اجتماعی، عدم درست ارایه آموزه‌های اسلام به جوانان و رفتن به خارج، ازعلت‌های مهم گرایش جوانان به ایدلوژی مسیحی در این کشورعنوان شده است.
خبرگزاری خراسان: درپی حملۀ افراد مسلح به زندان امنیتی در ایالت پارایبا در شمال شرقی برزیل دست کم ۱۰۵ زندانی از زندان فرار کردند.
صفحه1 از26

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها