خبرگزاری خراسان: طی مراسمی از سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در لیسه عالی خصوصی بعثت 2 در ولایت هرات تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: سه تن به ظن سرقت وسایط از سوی نیروهای پلیس ملی ولایت هرات بازداشت شدند.
خبرگزاری خراسان: غلام رسول حیدری امروز شنبه (16 سرطان) به عنوان سرپرست اداره مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات از سوی مقامات محلی این ولایت معرفی و آغاز به کار کرد.
خبرگزاری خراسان: قرار است مرحله دوم طرح انسجام امور شهري مطابق پلان منظم كه در برگيرنده تمام ابعاد اجتماعي ،امنيتي و اقتصادي خواهد بود، در نواحي مختلف شهر هرات عملي گردد .
خبرگزاری خراسان: در پي شكايت شهروندان مبني بر ايجاد مزاحمت از ناحيه موجوديت و فعاليت پاركينگ‌هاي خودسر در حاشيه جاده‌هاي مزدحم و اماكن تجارتي مركز شهر هرات، نشستي با حضور محمد آصف رحيمي والي هرات و مسولان ارشد اداري و امنيتي و همچنان نماينده‌گان معلولين برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: 25 تن از زندانیان زندان مرکزی ولایت هرات امروز شنبه (16 سرطان) بر اساس فرمان شماره یک دوره چهارم هشتم ثور ریاست جمهوری از بند رها شدند.
خبرگزاری خراسان: پلیس هرات با ارسال اعلامیه‌ای روز پنج‌شنبه (7 سرطان) نگاشته که سه تن از مسئولین پاستگاه پلیس راه شاهراه هرات – اسلام قلعه از یک فرد دلال بابت عبور یک عراده موتر تیلر که اموال فاقد اسناد گمرکی را انتقال می‌داد مبلغ 950 دالر آمریکایی و 14 میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان ایرانی را به طور رشوه اخذ کردند بازداشت شدند.
خبرگزاری خراسان: هزاران تن از شهروندان ولایت هرات در غرب کشور در ادامه اعتراضات روز گذشته مرتبط به ترور شیخ توکلی از علمای سرشناس، روز یک‌شنبه (3 سرطان) با تجمع گسترده‌تر در مقابل ساختمان مسدود شده‌ای ولایت هرات تجمع نموده و بر خواست‌های شان که دستگیری و مجازات عاملین قتل توکلی و تأمین امنیت است تاکید کردند.
منارِ بلند هرات فرو ریخت! کهندژ شهر عرفان ترک برداشت!  سرو بلند علم خمید! پایتخت زیبای دانش، فرهنگ، تمدن، هرات باستان بخون نشست! علمای شیعه و سنی را که میرفت تا خانه‌ی از مدنیت و انسانیت را به زیبایی نام خدا و دینش بسازد در غمی جانکاه فرو برد! و سر انجام هابیل بدست پلید قابیل به شهادت رسید!
خبرگزاری خراسان: پنج تن از کارمندان ریاست گمرک ولایت هرات به اتهام فساد اداری از سوی کارمندان ریاست امنیت ملی دستگیر شدند.
صفحه1 از22

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها