خبرگزاری خراسان: عروسی 40 زوج جوان در یک اقدام خیرخواهانه بصورت دست جمعی در نیمروز برگزار گردید.
خبرگزاری خراسان: برخی از کشاورزان ولایت نیمروز در حنوب افغانستان طی یک تجمع اعتراضی در مقابل اداره تنظیم آب این ولایت، خواستار جریان یافتن آب دریاى هلمند به ولایت نیمروز شدند.
خبرگزاری خراسان: سردسته عوامل  فقر و عقب ماندگی در افغانستان، عدم حس مسئولیت پذیری، تعهد ملی و عدم نگاه همه جانبه سران دولت به قضایای بزرگ کشور و نبود خود آگاهی فردی است.
خبرگزاری خراسان: پلیس هرات با ارسال اعلامیه‌ای نگاشته که 950000 کلدار پاکستانی پول عواید ناشی قاچاق مواد مخدر را بدست آورده‌است.
خبرگزاری خراسان: صدها تن از باشندگان ولایت هرات در غرب کشور به منظور حمایت از معارف این ولایت در مقابل ساختمان اداری ولایت گرد هم آمدند و دست به اعتراض زده‌اند.
خبرگزاری خراسان: در گردهمائی که به منظور حمایت مردم نیمروز از برنامه‌های حکومت وحدت ملی در مرکز شهر زرنج برگزار گردید نورالرحمن هوتک از سوی مقامات محلی به عنوان شهردار این ولایت معرفی شد.
جوانان ولایت فراه در غرب کشور خطاب به مقامات محلی، اگر توجه به این قشر از جامعه نشود امکان دارد تا آنها به صفوف گروه‌های تروریستی یکجا شوند.
خبرگزاری خراسان: مسئولان ولایت هرات، در آستانه نوروز باستانی و رسیدن سال جدید، از آمادگی‌ها برای تجلیل از جشن با شکوه سال نو و نوروز باستانی سخن می‌زنند.
خبرگزاری خراسان: به استقبال از بهار و سال نو، دو صد اصله نهال مثمر و غیر مثمر از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات در باغ گوهر شاد بیگم غرس شد.
خبرگزاری خراسان: صدها تن از داوطلبان امتحان پروسه استخدام پُست‌های توزیع تذکره تابعیت امروز شنبه (26 حوت) در مرکز ولایت غور شرکت کردند.
صفحه1 از18

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha