خبرگزاری خراسان: از دوازدهم ربیع الاول میلاد با سعادت منجی عالم بشریت سرور کائنات اشرف مخلوقات حضرت ختمی مرتبط محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم در مسجد جامع بزرگ شهر هرات با حضور علمای اهل تشیع و اهل تسنن وکلای شورا و متنفذین گرامیداشت به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: بدون شک پس از دوران ولادت و زندگی حضرت رسول اکرم(ص)، به واقع دوران شکوفایی و کمال بشریت و نقطه رهایی انسان از شر دسیسه ها و وسوسه های شیطان مطرود و آغاز بازگشت آدمی، به فطرت پاک و الهی خویش است روایات مختلف تاریخ نویسان از سالروز میلاد پیامبر اسلام (ص) نوشته اند، مورخین تسنن ۱۲ ربیع الاول قبل عام الفیل و تشیع ۱۷ ربیع الاول را میلاد پیامبر بزرگ اسلام می‌دانند، که از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول بنا به تعدد روایات در کتب اسلامی، مسلمانان به میمنت میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) جشن…
خبرگزاری خراسان: مسئولین شرکت‌های توردرمانی فعال در ولایت هرات روز یک‌شنبه (27 عقرب) با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و دیگر دست اندرکاران کنسولگری دیدار کرده‌اند.
خبرگزاری خراسان: طالبان شورشی بالای مردم ولسوالی دولتیار ولایت غور قانون جدیدی را وضع کردند که قرار ذیل است.
خبرگزاری خراسان: این افراد که از جمله گروه‌های اختطاف‌گر از ولایات فراه و هرات بودند چندی پیش پسر 10 ساله را از درب منزلش واقع ناحیه نهم ربوده و بعد از 22 روز در بدل مبلغ (35000) هزار دالر امریکائی طفل مذکور را رها کردند.
خبرگزاری خراسان: سه تن به ظن نگهداری، فروش مشروبات الکولی، پرچون‌فروشی موادمخدر و نگهداری غیرقانونی سلاح از سوی پلیس هرات بازداشت شدند.
خبرگزاری خراسان: مقامات محلی ولایت بادغیس در غرب کشور از بازداشت دو تن به اتهام اختطاف (ربایش) یک طفل ۱۱ ساله در این ولایت خبر میدهند.
خبرگزاری خراسان: از مقام شهید صلح و وحدت اسلامی، عزیزالله نجفی یک تن از عالمان دینی هرات امروز در تالار کنفرانس‌های دفتر انستیتوت آموزشی افغان گرامیداشت به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: عبدالغفور مل‌کزی، والی بادغیس در جلسات اضطرار از نهادهای کمک رسانی خواسته که به وضع کنونی مهاجرین این ولایت توجه بیشتری باید صورت گیرد".
خبرگزاری خراسان: غلام سخی حسینی، مدیر عمومی ترافیک ولایت هرات با تقدیر از کارکرد منسوبان این اداره برخی مشکلات را برشمرده و بخاطر برطرف ساختن آن هدایات جدی داد.
صفحه1 از31

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها