خبرگزاری خراسان: از 23 ومین سالیاد شهادت عبدالعلی مزاری این بار با حضور محمد کریم خلیلی رهبر حزب وحدت اسلامی و رئیس شورای عالی صلح کشور، مقامات بلند پایه ملکی و نظامی و سایر اقشار در مسجد جامع شهرک المهدی جبرئیل ولایت هرات روز جمعه (18 حوت) تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: امروز جمعه (4 حوت) پروژه بزرگ تاپی که نگاه‌های مردم افغانستان را نسبت به آینده روشن کرده با حضور رؤسای جمهور افغانستان و ترکمنستان، صدر اعظم پاکستان، وزیر دولت در امور خارجه هند و صدها تن از مهمان‌های داخلی و خارجی طی یک مراسم با شکوهی در تالار مولانا - هرات افتتاح شد.
خبرگزاری خراسان: والی هرات از آمادگی‌ها برای ضیافت و مهمان نوازی مقامات خارجی و داخلی که در مراسم افتتاح پروژه تاپی در هرات سفر می‌کنند سخن گفته و از ناحیه تامین امنیت مراسم افتتاح این پروژه نیز اطمینان می‌دهد.
خبرگزاری خراسان: از 26 دلو سالروز خروج قشون سرخ شوروی از افغانستان امروز (پنج‌شنبه 26 دلو) بعد از ظهر در منزل محمد امیر اسماعیل خان با حضور صدها تن از مجاهدین و مردم هرات تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری خراسان: محفل با شکوهی به مناسبت 26 دلو سالروز خروج شوروی از افغانستان و تجدید پیمان با مجاهدت و اعلام حمایت از عطا محمد نور والی بلخ به عنوان نماد جهاد و مقاومت، بعد از ظهر امروز با حضور شماری از مجاهدین و اقشار مختلف جامعه در هتل ارگ - هرات از سوی دفتر نهضت اسلامی افغانستان در این ولایت برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: سرکنسول کشور اسلامی ایران در هرات امروز (یک‌شنبه 15 دلو) در یک نشستی خبری از افزایش تعاملات بین کشورهای ایران و افغانستان سخن گفته و این تعاملات را در بخش‌های گوناگون روشن ساخته‌است.
خبرگزاری خراسان: برخی از اعضای شورای ولایتی غور تایید می‌کنند که شورشیان طالب قصدا دارند بالای چهار ادارات بزرگ دولتی این ولایت حملات انتحاری و تروریستی انجام دهند.
خبرگزاری خراسان: طی این روزها حرف‌ها و آوازه‌های فراوانی پیرامون سقوط مرکز شهر فراه به دست اعضای گروه طالبان به گوش می‌رسد، این حرف‌ها تا جای بود که خیلی‌ها گفتند که افراد طالبان در شهر فراه نان و غذا می‌خورند.
خبرگزاری خراسان: امروز (شنبه 23 جدی) انجمن وکلای مدافع زون غرب کشور به مناسبت هفته قانون اساسی کشور برنامه را تحت عنوان "نگاهی به جایگاه وکالت دفاع در قانون اساسی" در تالار غازی امان‌الله خان هرات برگزار کرد.
خبرگزاری خراسان: همایشی با حضور صدها فرمانده جهادی حوزه جنوب وغرب افغانستان به حمایت و پشتبانی از آقای عطا محمد نور والی بلخ امروز (دوشنبه 18 جدی) در تالار ستاره آسیا هرات برگزار شد.
صفحه1 از8

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha