خبرگزاری خراسان: 400 ورزشکار از رشته «پاورلیفتینگ و فیتنش» ولایات غربی کشور روز پنج‌شنبه (23 حمل) گرد هم آمدند تا برای چهارمین بار مسابقات این دوره را برگزار کنند.
خبرگزاری خراسان: مسئولان در ولایت هرات از افتتاح میدان معیاری جهانی هندبال به همکاری ادارۀ تربیت بدنی و دانشگاه این ولایت خبر می‌دهند.
خبرگزاری خراسان: دور برگشت مرحله‌ی یک هشتم لیگ قهرمانان فوتبال اروپا که دیشب چهارشنبه (۲۳ حوت)  بارسلونا و چلسی باهم‌دیگر به میدان رفته بودند با نتیجه‌ی سه بر صفر به نفع بارسلونا پایان یافت.
خبرگزاری خراسان: بازمحمد مبارز و احمد ولی هوتک دو ورزشکار مبارزات آزاد افغانستان در جریان دیدارهای رسمی سازمان جهانی مبارزات آزاد ACB در مقابل حریفان اسکاتلندی و اکراینی غالب شدند.
خبرگزاری خراسان: دومین کنگرس خبرنگاران ورزشی کشور از سوی فدراسیون ملی خبرنگاران ورزشی افغانستان در مرکز کشور برگزار شد.
این مکان برای همه افغانستانی ها جهان مشخص است.
خبرگزاری خراسان: مسابقات پهلوانی/ بل کورش چهار وزن سنگین که از دو روز به این طرف میان پهلوانان ولایت بادغیس در استدیوم ورزشی شهر قلعه نو راه اندازی آغاز شده بود، جمعه (28 میزان) ختم گردید.
خبرگزاری خرسان: یاسین قادری، ورزشکار افغان در رقابت‌های پرورش اندام آماتور جهان، حریفان را از پیش‌رو برداشت و لقب آقای عضلات جهان را کسب کرد.
خبرگزاری خراسان: این مسابقات از سوی ریاست مردمی اداره مستقل ارگان‌های محل و به هماهنگی فدراسیون فوتبال غور، بین چهار تیم منتخب شهر فیروزکوه برگزار گردید و بعد از ظهر امروز پایان یافت.
  خبرگزاری خراسان: در ولایت ماری در معدن گاز فوق العاده بزرگ "قالقینیش" مشعل V بازی‌های آسیا در فضاهای سرپوشیده و در زمینه ورزش‌های رزمی افروخته شد. پسری جوان تیری را از کمان ببالا رها کرد که از نور آفتاب شعله ور شد و با افتادن ازسوراخ آلاچق اجاق داخل آلاچق را شعله ور کرد. از آن اجاق مشعل بازی‌ها افروخته شده‌است که توسط شرکت کنندگان ماراتون اسب برای افتتاح بازی‌های آسیائی در ورزشگاه المپیک به پایتخت رسانده خواهد شد.
صفحه1 از3

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha