دومین کنگرس خبرنگاران ورزشی کشور برگزار شد!

خبرگزاری خراسان: دومین کنگرس خبرنگاران ورزشی کشور از سوی فدراسیون ملی خبرنگاران ورزشی افغانستان در مرکز کشور برگزار شد.

در این کنگرس به نمایندگی از حوزه غرب افغانستان هر یک فیروز مشعوف، فرهاد توحید، واسع احمدی، شمیل مشعر، یعقوب مفتون، سید معروف سعیدی و بانو فرزانه محمدی حضور داشتند.

این کنگرس که با حضور چند وزیر کابینه دولت، رئیس مجلس سنای کشور، مقامات و چهره‌های سرشناس ورزش کشور برگزار شد، روی مشکلات و چالش‌های فراروی خبرنگاران ورزشی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

فدراسیون خبرنگاران ورزشی که یگانه نهاد حمایوی خبرنگاران ورزشی در سطح کشور می‌باشد، وعده سپرد از این پس با همکاری مستقیم سایر نهادهای خبرنگاری در کشور توجه به امور کاری خبرنگاران ورزشی در کابل و ولایات افغانستان را در دستور کار خویش قرار دهد.

به گفته فیروز مشعوف، نماینده فدراسیون خبرنگاران ورزشی در حوزه غرب، خبرنگاران ورزشی نیز با انتقاد از عملکرد رسانه‌ها و بی توجهی بعضی از مدیران رسانه به جایگاه ورزش و خبرنگاران ورزشی، خواهان مسجل شدن مصونیت کاری و شغلی خویش از سوی رسانه‌های کاری شان شدند.

وی افزود، شماری از خبرنگاران ورزشی در این کنگرس با اشاره به وضعیت آشفته ورزش در کشور از مقامات ورزش در افغانستان انتقاد کرده و خواهان همکاری بیشتر در خصوص حق دسترسی به اطلاعات شدند.

گفتنی‌ست، در این کنگرس  نماینده اتحادیه ژورنالیستان و رسانه‌های کشور به فدراسیون خبرنگاران وعده سپرد تا در زمینه ثبات کاری و مصنونیت شغلی روزنامه نگاران ورزشی همکاری بیشتری با این فدراسیون داشته باشد.

نا گفته نباید گذاشت در دومین کنگرس خبرنگاران ورزشی افغانستان نزدیک به 250 خبرنگار فعال ورزشی از سراسر افغانستان حضور داشتند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید
captcha