نویسنده – امیرعلی فولادی خبرگزاری خراسان: 28 میزان برابر است با روز برگزاری انتخابات پارلمانی کشور که هر شهروند  افغان می‌تواند رای خویش را به فردی که می‌خواهد بدهد.
خبرگزاری خراسان: یک زن میان سال در زندان مرکزی ولایت هرات شب گذشته جان باخته است.
نویسنده - امیرعلی فولادی سلام بر شما جناب رئیس جمهور محمد اشرف غنی فرد نخست کشور، سر قومندان اعلاء قوای مسلح دولت، مغز متفکر دوم جهان، رهبر حکومت وحدت ملی افغانستان، پدر معنوی ملت و... انشاالله که در کنار خانواده و دیگر اعضای ارشد این نظام تندرست و شاداب باشید.
خبرگزاری خراسان: دو جریان رویکردی سیاسی نسبت به حجاب اتخاذ کرده اند: جریان اول جریان اپوزیسیون خارج از کشور در راستای متراکم کردن شکاف های اجتماعی و زمینه سازی برای ایجاد شورش ها و جنبش های اجتماعی و جریان دوم، یک جریان داخلی است که علاقه مند است نزاع بر سر موضوعاتی غیر از موضوع معیشت و اقتصاد باشد.
خبرگزاری خراسان: یک مسؤول رژیم صهیونیستی از سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اراضی اشغالی و دیدارش با مسئولان اسرائیلی خبر داد. یک روزنامه نگار اسرائیلی نیز این خبر را تایید کرد.
خبرگزاری خراسان: حوادث تروريستي خونين اخير در كشور، كه بخشي از آن مساجد برادران شيعي ما را هدف قرار دارد، بر اندوه و بر نگراني همه ما افزوده است. اين سلسله حملات، ادامه روندي است كه ابو مصعب زرقاوي، پدر معنوي و طراح استراتژي داعش، در سال‌هاي (٢٠٠٣ تا ٢٠٠٥) در عراق و سوريه شروع كرد، و پيروان او پس از تاسيس رسمي خلافت شان، آن را به مثابه استراتژي شان جهت به آشوب كشاندن منطقه در پيش گرفتند. لازم است در اين باره چند نكته در نظر گرفته شود:
خبرگزاری خراسان: بسیار مسخره شده که بعد از هر حملات تروریستی و تکفیری گروهک‌های تکفیری داعشیان و طالبان رهبران بزرگ افغانستان با الفاظ شدید موضوعات غیر انسانی و ضد اسلامی را محکوم یا به عیادت افراد جراحت دیده رویداد می‌روند.
خبرگزاری خراسان: زنان ولایت بادغیس در غرب با بدترین شرایط و خشونت‌ها زندگی شان را در این نقطه از کشور سپری کرده و آمارهای بی‌شماری در این راستا نشان می‌دهد که بیشتر خودکشی‌های این قشر از جامعه ناشی بر موجودیت چالش‌های سد راه‌ی آنها بوده‌است.

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها