خبرگزاری خراسان: نشستی به هدف رسیده‌گی به مشکلات خبرنگاران و نحوه فعالیت کمیته مشترک امنیت و مصونیت خبرنگاران در ولایت هرات امروز در تالا نگارستان بهزاد برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: محمد شعیب ثابت والی فراه با حضور داشت مسولین ریاست معارف،‌ مطبوعات، مدیران مکاتب و اساتید در پروگرام امتحان رقابتی ستاره‌ی معارف بین صنوف دهم ، یازدهم و دوازدهم مکاتب مرکز اشتراک کرد.
خبرگزاری خراسان: محمد آصف رحیمی والی ولایت هرات در دیدار با شماری از قاریان بین المللی عضو دارالقرآن مدرسه صادقیه با اعلام این مطلب که مزین ساختن جسم و روان جوانان با فرهنگ وعلوم قرآنی، سبب خیر و رستگاری می‌گردد، این قاریان را مورد تشویق قرارداد.
خبرگزاری خراسان: کامران علیزایی، از هفتمین نمایشگاه کتاب هرات بازدید کرد و از تلاش های مسولان فرهنگی این ولایت قدردانی کرده‌است .
خبرگزاری خراسان: به فرا راه رسیدن امتحانات سالانه دکتور عبدالغفور ملکزی والی ولایت بادغیس در بازدید از جریان امتحانات در بعضی از مکاتب قلعه نو ،معلمین را هدایت نمود تا نگذارند که با برخورد سلیقوی و از روی روابط حق شاگردان ممتاز و لایق زیر پا شود.
خبرگزاری خراسان: در نشست معاون مقام ولایت با روح الله ازهد رئیس معارف هرات، روی پاره‌ای از چالش‌های ریاست معارف بحث گردید.
خبرگزاری خراسان: رئیس اداره اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات گفت:" اولین دستاورد کمیته مشترک فرهنگی میان استان‌های خراسان رضوی و هرات افتتاح بزرگترین نمایشگاه کتاب است که در سطح افغانستان بی نظیر است.
خبرگزاری خراسان:" رهنمود تامین امنیت و مصونیت خبرنگاران و رسانه ها" صبح امروز در نشستی مشترک با خبرنگاران و مسئولان رسانه ای در هرات شریک ساخته شد.
خبرگزاری خراسان: لیسه‌های عالی خصوصی بعثت مسابقاتی را تحت نام «وحدت اسلامی و صلح» با حضور داشت مقامات ارشد حکومتی و فرهنگی امروز در ولایت هرات برگزار کرده‌است.
خبرگزاری خراسان: 200 فرد بیکار و کم عاید جامعه از مرکز آموزشی فن و حرفه افغان – ایران در ولایت فراه سند فراغت به دست آورده اند.
صفحه1 از9

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها