منیره یوسف‌زاده: از رسانه‌های هرات قدردانی کرد!

خبرگزاری خراسان: مسئولان در مرکز افغانستان و هرات، تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات را در سطح تمام ولایات کشور جدی و الزامی دانستند.

آنها گفتند هیچ روند سیستماتیک بخاطر محدود ساختن آزادی بیان وجود ندارد.

منیره یوسف‌زاده، سخنگوی اداره مستقل ارگان‌های محلی روز دوشنبه (21 حوت) در جمع خبرنگاران هرات گفت که موجودیت رسانه‌های فعال در این ولایت مایه خرسندی بوده و هیچ روند سیستماتیک بخاطر محدود ساختن آزادی بیان در کشور وجود ندارد.

این مقام تلاش‌های بخش مطبوعات و رسانه‌های ولایت هرات در امر اطلاع رسانی را قابل قدر عنوان کرد و تاکید داشت که مردم مالک اطلاعات هستند.

او همچنان خواهان همکاری بيشتر رسانه‌ها در جهت بازتاب رویدادهای مثبت در سطح ولایت و کشور شد.

در همین حال آریا رئوفیان، رییس اطلاعات وفرهنگ نیز از روی دست گرفتن برنامه‌هایی به هدف تجلیل از سال نو و یادبود از شهدای بیست و چهارم حوت خبرداد و از همکاری رسانه‌ها در جهت اطلاع رسانی تقدیر کرد.

رییس اطلاعات و فرهنگ هرات، از ایجاد هماهنگی بین خبرنگاران و کمیته‌های کاری یادآوری کرد و افزود که این اداره نیز بخاطر فراهم ساختن تسهیلات بیشتر به خبرنگاران تلاش می‌کند.

همچنین جیلانی فرهاد، سخنگوی والی هرات از تعهد و اراده قوی مسئولان محلی این ولایت در جهت اطلاع رسانی اطمینان داد و تاکید کرد که ارائه پاسخ به سوالات خبرنگاران از مکلفیت‌های قانونی مسئولان است.

درباره نویسنده

امیر علی فولادی

امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها