خبرگزاری خراسان: در سال روان میزان حاصلات سیب ولایت میدان وردک ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری خراسان: بر بنیاد گزارش‌ها، تولیدات زعفران افغانستان برای هشتمیین بار به عنوان با کیفیت‌ترین زعفران دنیا معرفی گردیده است.
خبرگزاری خراسان: تدامیچی یاماموتو، نمایندۀ ویژۀ منشی عمومی ملل متحد برای افغانستان به ادامۀ کمک به حکومت آیندۀ افغانستان تاکید کرد تا به گفتۀ وی برنامه‌هایی که برای "دهۀ تحول تا پایان ۲۰۲۴" برای افغانستان در نظر گرفته شده است، عملی شود.
خبرگزاری خراسان: افغانستان برشنا شرکت به ادامه بهره برداری از منابع تولید انرژی داخلی و ترمیم بند های تولیدی برق، توربین چهارم بند برق نغلو را پس از ترمیم اساسی موفقانه فعال ساخت.
خبرگزاری خراسان: وزارت اقتصاد روز یکشنبه اعلام کرد که در طول ۹ سال گذشته میزان کمک‌های جهانی به افغانستان ۴۶ درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری خراسان: مسوولان انستیتوت صلح اروپا در دیدار با رییس جمهوری افغانستان گفته‌اند که این نهاد حاضر است تا با حکومت افغانستان در زمینۀ تخنیکی و مشوره دهی همکاری نماید.
خبرگزاری خراسان: بانک جهانی طی یک اعلامیه از کمک ۵۲،۲ میلیون‌‌ دالر این بانک برای حمایت از پروژه  گاز طبیعی افغانستان در تولید برق، خبر میدهد. 
خبرگزاری‌خراسان: بانو ناهید رحمتی که به اساس حکم شماره ۹۷۱ مؤرخ ۱۳۹۸/۴/۱۶ مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان در بست رتبه دو به صفت سرپرست ریاست اقتصاد هرات تقرر حاصل نموده است توسط مونسه حسن زاده معاون امور اجتماعی ولایت هرات و با حضور داشت مستوفی، روسای منابع بشری مقام ولایت و آبرسانی به همکارانش معرفی شد، در محفلی که به همین مناسبت در مقر آن اداره برگزار گردیده بود معاون امور اجتماعی ولایت بر اهمیت نقش و حضور زنان در سطوح رهبری و تصمیم گیری ادارات دولتی تاکید نمود و اداره محلی را در راستای گزینش و حمایت از…
خبرگزاری‌خراسان: بخش نخست سرك ارملک - لامان از سوی وزیر ترانسپورت و والی ولایت هرات به بهره برداری رسید.
  خبرگزاری خراسان: ازبکستان برای شرکت در مناقصه‌های ساخت خطوط لوله گاز در افغانستان اعلام آمادگی کرد. بهادرجان صدیق‌اف؛ رییس شرکت “ازبک نفت گاز” روز شنبه، ۲۲ سرطان در یک نشست خبری در شهر تاشکند گفت: «این شرکت در حال حاضر امکان حضور در مناقصه حفاری، تعمیر تجهیزات و ساخت خطوط لوله گاز در افغانستان را بررسی می‌کند.» صدیق‌اف همچنین افزود: «تأمین امنیت کارمندان، مهم‌ترین نگرانی در این زمینه است.» این مقام ازبک در این نشست خبری علاوه کرد که در حال حاضر، شرکت ملی ازبک نفت گاز برای حضور در مناقصه‌های حفاری، تعمیر تجهیزات و ساخت لوله گاز در…
صفحه1 از18

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها