خبرگزاری خراسان: شبکه خبری الجزیره در گزارشی نوشت: طی سال ۲۰۱۹ در افغانستان از یک طرف تلاش برای صلح تشدید شده و همزمان خشونت و میزان تلفات به صورت بی‌سابقه افزایش یافته است.
خبرگزاری خراسان: احمدیوسف نورستانی، رئیس پیشین کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان و عضو کنونی مجلس سنای کشور، از سوی یک دادگاه فدرال در آمریکا به جرم «دزدی از بودجۀ عمومی» محکوم شد.
خبرگزاری خراسان: در نتیجه فروریختن یک مرکز ریگ شویی برای طلا در ولسوالی راغستان ولایت بدخشان، پنج تن جان باخته و بیش از 40 تن دیگر ناپدید هستند.
خبرگزاری خراسان: کشته‌شدن داکتر تتسو ناکامورا، رییس موسسۀ خیریۀ جاپانی در ولایت ننگرهار، واکنش‌های گسترده‌یی را به دنبال داشته است.
خبرگزاری خراسان: شاهزاده «متعب بن عبدالعزیز آل سعود» برادر ناتنی «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی در سن ۸۸ سالگی درگذشت.
خبرگزاری خراسان: پولیس هرات از بازداشت فردی خبر می دهد که همسر، مادر همسر و برادرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
خبرگزاری خراسان: منابع امنیتی در عراق شب (چهارشنبه ۶ قوس) از حمله معترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف خبر دادند.
خبرگزاری خراسان: سازمان عفو بین‌الملل در برگۀ توییترش نوشته است که حکومت افغانستان موسی محمودی و احسان‌الله حمیدی، فعالان مدنی لوگر را به جای تنبیه آزاد کند.
خبرگزاری‌خراسان: پولیس هرات با ارسال خبرنامه ای به رسانه ها نوشته که این افراد باشندگان اصلی و فعلی ولایت فراه می‌باشند.
خبرگزاری‌خراسان: در نتیجه انفجار ماین چسپکی در یک موتر کرولا دست کم هشت فرد ملکی در هرات زخمی شدند.
صفحه1 از46

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها