خبرگزاری خراسان: امیرعلی فولادی، خبرنگار خبرگزاری خراسان نیوز افغانستان این بار در این گفتگوی اختصاصی سری به دادالله قانع نماینده برحال در شورای ولایتی فراه زده و در نخست از او پرسیده که از اوضاع کُلی فراه و فراه نشینان صحبت کنید.
مولوی خداداد صالح، در گفتگویی اختصاصی به خراسان نیوز گفت: قرآن و ارشادات پیامبر اسلام(ص) چنگ زدن به ریسمان وحدت و همدلی میان امت اسلام ی را وظیفۀ تمام مسلمانان دانسته‌ اند. او ضمن تلاوت آیه‌ای از قرآن کریم، مهمترین وسیله و سبب حفظ وحدت را پیام وحیانی حق دانست که پیامبر آن را برای بشر به ارمغان آورده است. رئیس شورای علمای غرب کشور، وحدت را در کنار تقوا عامل تکامل و سعادت جوامع اسلامی دانست. مولوی صالح علت شکست در جوامع اسلامی را زیر پا گذاشتن کلام خداوند و ارشادات پیامبر اسلام که وحدت را منشأ پیروزی دانسته…
خبرگزاری خراسان: کامران علی‌زایی، رئیس شورای ولایتی هرات در یک گفتگوی اختصاصی به امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان گفت که" داود انوری شهردار هرات در سایر ساخت و سازهای غیر قانونی در سطح شهر با کارمندان زیر دست اش هماهنگ است. او می‌گوید اگر هماهنگ نیست چرا پس به مردم و رسانه‌ها پاسخگو نمی‌باشد".
خبرگزاری خراسان: بیش از 80 درصد زنان زندانی در زندان اناثیه‌ی ولایت هرات «قاتل و آدم‌ربا» هستند.
خبرگزاری خراسان: 90 درصد خاک ولایت فراه در اختیار جنگ‌جویان طالب قرار دارد و نقش مقامات ارشد آن ولایت به گونه نمادین است.
خبرگزاری خراسان: رهبری مدیریت پلیس ترافیک ولایت هرات پرده از مافیای موترهای دست پاکستان (ویشی) برداشته و گفته که موجودیت این روند ضربه بزرگی را بالای مردم و پلیس ترافیک این شهر نیز وارد کرده‌است.
خبرگزاری خراسان: سیستم جدیدی تحت نام سیستم «آب درمانی» از سوی مسئولان زندان مرکزی هرات، برای زندانیان معتاد نیز فراهم شده‌است.
خبرگزاری خراسان: ملیار کاکر، رئیس اداره ثبت احوال نفوس ولایت هرات در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار خراسان نیوز می‌گوید: شهروندان هراتی 300 هزار تذکره را از شروع سال جاری تاکنون نیز دریافت کرده‌اند.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت هرات در غرب کشور از کمبود نیرو یا (پرسونل) در بخش‌های گوناگون فرماندهی پلیس اظهار نگرانی می‌کنند و خواهان توجه بیشتر دولت مردان کشور پیرامون این موضوع شده‌اند.
صفحه1 از4

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها