اخطار و هشدار امین الله امین به آمرین حوزه‌ها و کارمندان کشفی از خواب بیدار شوید!

خبرگزاری خراسان: حرف‌های ضد و نقیضی پیرامون این‌که برخی از آمرین حوزه‌های امنیتی شهر هرات، با باندهای تروریست و تبهکار در پیوند به ناامنی این بزرگ شهر افغانستان همکاری می‌کنند از زبان خیلی از افراد جامعه نیز مطرح می‌شود.

حتی این حرف‌ها، تا جایی بوده که گفته می‌شود  جنگ‌افزارهای دست داشته نظامی آمرین همین حوزه‌ها امنیتی به گونه کرایه به افراد تروریست و... داده شده‌است.

با این وجود امین الله امین، آمر امنیت فرماندهی پلیس ملی هرات در یک گفتگوی ویژه به امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز، نه تایید و نه هم رد کرد این مطلب را گفت که" اخطار و هشدار به تمام آمرین حوزه‌ها و کارمندان کشفی امنیتی شهر هرات می‌دهم که اگر در ساحه امنیتی شان ربایش، ترور، سرقت و کوچک‌ترین زره‌ی ناامنی رخ دهد، گله‌مند از بنده نباشند".

فرد دوم پلیس هرات در این گفتگو می‌گوید:" باز اخطار و هشدار می دهم به زیر دستانم که اگر وزیر امور داخله کشور نیز در پشت سر پائین و بلند ترین مقام امنیتی پلیس هرات قرار گیرد، یا باید آن فرد وظیفه اجرا کند، یا باید من به عنوان آمر امنیت نباشم".

این مقام امنیتی هرات ادامه می‌دهد،" پیرامون ایفای وظیفه واقعی و قانونی آمرین حوزه‌های امنیتی شهر هرات مکتوبی نیز صادر شده و شفاهی می‌گوئیم که اگر آمر حوزه کوچک‌ترین تخطی و بی‌کفایتی در برابر مردم و نظام کشور انجام دهد، یا باید آن باشد و یا هم باید من باشم".

موصوف علاوه می‌کند، امین الله امین آمر امنیت پلیس هرات به دنبال آن آمر حوزه - کارمند کشفی می‌گردد که با گروه‌های تروریستی، تبهکار و... ارتباط داشته باشد و یا همکاری کند".

او می‌افزاید:" ای کاش که یک اسناد معتبر در پیوند به همکاری آمرین حوزه‌ها و کارمندان کشفی شهر هرات که با باندهای خلاف‌کار همکاری کنند به دستم بیاید باز جزای آنها را به طریق اش برای شان پرداخت کنم".

آقای امین اضافه کرد که،" اگر از دیگر ارگان‌های امنیتی هرات که با گروه‌های تبهکار همکاری و ارتباطی داشته باشند، برایم گزارش شود باز جزای آنها هم به مسیرش خواهم رساند".

وی افزود که، اگر سرباز تا کارمندان کشفی و... آمرین حوزه‌های امنیتی شهر هرات در کوچک‌ترین فسادی دخیل باشند، باز پای همان آمر حوزه هم دخیل است که بایستی در این زمینه پاسخگوی رویداد نیز باشد.

امیرعلی فولادی – خبرگزاری خراسان نیوز

درباره نویسنده

امیر علی فولادی

امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها