خطاب امیر حوزه جنوب غرب: اشرف غنی با 15 درصد معده خود، تا پنچ ماه دیگر پشیمان می‌شوی!

خبرگزاری خراسان: نظام فعلی افغانستان تحت نام حکومت وحدت ملی بین داکتران «اشرف غنی و عبدالله» شکل گرفت که این حکومت از دیدگاه خیلی از افراد جامعه منفی و مثبت شمرده می‌شود.

خیلی از بزرگان افغانستان این دولت را در برابر یک سیستم بی‌طرف و مناسب ناتوان عنوان می‌کنند و از موجودیت این نظام به گونه بی‌شماری ناراض و گله‌مند هستند.

اینجا در ولایت هرات محمد امیر اسماعیل خان، امیر حوزه جنوب وغرب کشور و عضو ارشد حزب جمعیت اسلامی افغانستان در گفتگوی ویژه با امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز می‌گوید: حکومت کنونی افغانستان توسط سه فرد معلول و نفاق انداز اداره و رهبری می‌شود.

او افزود که، رئیس جمهور، مشاور شورای امنیت ملی و رئیس عمومی امنیت ملی کشور از جمله افرادی هستند که دارای معلولیت می‌باشند و افغانستان را به سوی معلولیت و نفاق اندازی سوق می‌دهند.

این رهبر جهادی بیان می‌دارد، محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان 15 درصد معده دارد و یک کشور سالم و تندرست را با دو فرد معلول دیگر کنترول می‌کند.

موصوف ادامه می‌دهد، آقای غنی بایستی از پنج فرد ارگ‌نشین که در نزدش گرد آمدند، فاصله بگیرد که مردم افغانستان در ثبات و امنیت زنده‌گی شان را سپری کنند.

به گفته او، رئیس جمهور اگر از این حلقات کناره گیری نکند، تا پنج ماه دیگر آنقدر پشیمان و شکست بخورد که راهی برای برگشت به عقب نداشته باشد.

آقای اسماعیل خان اضافه می‌کند، خبر اخیر رهبر جمهوری اسلامی ایران در وصف حضور و فعالیت داعشیان توسط آمریکایی‌ها از «عراق و سوریه» به افغانستان نماینگر معضلات بیشتر امنیتی در ولایات کشور عنوان شده‌است.

بنابرگفته‌های او، در حال حاضر داعش در مرکز کشور ( کابل) رخنه کرده و حکومت فعلی افغانستان توان آن را ندارد که مانع این چالش امنیتی شود.

وی خاطر نشان کرد، مشاور شورای امنیت ملی افغانستان ناتوان است و پیرامون نفاق اندازی بین اقشار جامعه کشور نقش بازی می‌کند، تا آمار حملات در ولایات افزایش پیدا کند.

این رهبر جهادی حوزه جنوب و غرب کشور خطاب به دولت مردان افغانستان به ویژه اشرف غنی گفت که اگر به سران و رهبران جهادی رجوع نکند، اوضاع از این نیز بدتر خواهد شد.

محمد امیر اسماعیل خان تصریح می‌کند، وزیر امور داخله، وزیر دفاع و مشاور شورای امنیت ملی و رئیس عمومی امنیت ملی باید از وظیفه شان سبک دوش شوند، تا وضع امنیتی از سوی این افراد ناتوان بهتر شود.

امیرعلی فولادی – خبرگزاری خراسان نیوز    

درباره نویسنده

امیر علی فولادی

امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها