افشاگری کامران علی‌زایی در باره شهردار هرات!

خبرگزاری خراسان: کامران علی‌زایی، رئیس شورای ولایتی هرات در یک گفتگوی اختصاصی به امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان گفت که" داود انوری شهردار هرات در سایر ساخت و سازهای غیر قانونی در سطح شهر با کارمندان زیر دست اش هماهنگ است. او می‌گوید اگر هماهنگ نیست چرا پس به مردم و رسانه‌ها پاسخگو نمی‌باشد".

موصوف" شهردار هرات را متهم به فساد می‌کند و گفت که آقای انوری از هر ساخت و ساز غیر قانونی در سطح شهر هرات دو تا پنج هزار دالر اخذ می‌کند وی می‌گوید اگر نمی‌کند چرا پس این خانه‌ها اعمار شده‌است".

او علاوه می‌کند" اگر شهردار هرات از این موضوع بی خبر است بیاید به شورای ولایتی که این ساخت و سازهای غیر قانونی را دانه به دانه برایش نشان دهم".

آقای علی‌زایی خطاب به شهردار هرات گفت که اگر به این همه بی سر و سامانی شهرداری هرات پایان ندهد با مردم هرات روبرو است.

به گفته وی، آقای انوری شهردار هرات دو ماه است که "تذکره" گرفته و می‌خواهد مشکلات مردم هرات را با بی عدالتی پاسخ دهد.

بنابرحرف‌های علی‌زایی، شهردار هرات باید با شورای شهر، وکلای گذر و شورای ولایتی هرات هماهنگ باشد تا مشکلات قانونی مردم حل و فصل شود.

شهردار هرات حق ندارد از نهادهای محلی و مردمی شکایت کند!

fff

رئیس شورای ولایتی هرات اضافه می‌کند داود انوری مورد حمایت برخی فامیل‌هایش در ارگ ریاست جمهوری است و این همه بی نظمی و بی عدالتی را توسط حمایت فامیل هایش بالای مردم به راه انداخته است.

او با اشاره به حرف‌هایش رشته تحصیلی داود انوری را خلاف اداره شهرداری هرات خوانده و گفت که موارد دیگری نیز وجود دارد که شهردار هرات نتوانسته است تا کارش را به خوبی انجام دهد.

آقای علی‌زایی خاطر نشان کرد آقای انوری برعلاوه بی احترامی به شورای شهر، وکلای گذر، شورای ولایتی حتی به ارگان‌های محلی کشور نیز بی توجه بوده‌است.

وی افزود که خیمه‌های تحصن از سوی مردم برپا شد و با تماس‌های مکرر مقامات مرکزی توسط شورای ولایتی هرات جمع آوری گردید.

موصوف تاکید کرد اگر مشکلات مردم از سوی اداره شهرداری حل نشود اقدام بعدی مردم شدید تر می‌باشد.

حرف‌های رئیس شورای ولایتی هرات در حالی مطرح می‌شود که چندی پیش داود انوری شهردار هرات از آقای رحیمی و آقای علی‌زایی در نهادهای عدلی و قضایی ولایت هرات شکایت کرده بود.

گفته شده آقای انوری بروز اعتراض‌های اخیر را از سوی شورای ولایتی هرات و چند نهاد دیگر، مبنی بر دخالت بر امورات شهرداری هرات عنوان کرده‌است.

گفتنی‌ست سر و صدای این همه معضلات اجتماعی میان شهردار هرات و سه نهاد مردمی از یک ماه بدین سو جریان دارد و تا کنون نتیجه‌ی هم به همراه نداشته است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها