خبرگزاری خراسان: عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی حکومت می‌گوید که اکثریت مطلق مردم افغانستان خواستار تحقق صلح هستند و اگر فرصتی در این راستا پیش بیاید، باید از آن فرصت استفاده شود.
خبرگزاری خراسان: ناگهان، کارزار انتخاباتی برنی سندرز جدی گرفته شده است. برای ماه‌ها این سناتور اهل ورمونت از جانب افرادی که درون حزب دموکرات هستند نادیده گرفته می‌شد، او پایگاهی کوچک متعهد به خود داشت و بیش از حد برای پیروز شدن چپ بود.
خبرگزاری خراسان: کشور عربستان سعودی می گوید که هر شهروندش سالانه در حد متوسط دو برابر میانگین سرانه در جهان مواد خوراکی اصراف کرده و ضایع می‌کند.
خبرگزاری خراسان: تدامیچی یاماموتو، نمایندۀ ویژۀ منشی عمومی ملل متحد برای افغانستان به ادامۀ کمک به حکومت آیندۀ افغانستان تاکید کرد تا به گفتۀ وی برنامه‌هایی که برای "دهۀ تحول تا پایان ۲۰۲۴" برای افغانستان در نظر گرفته شده است، عملی شود.
خبرگزاری خراسان: احمدیوسف نورستانی، رئیس پیشین کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان و عضو کنونی مجلس سنای کشور، از سوی یک دادگاه فدرال در آمریکا به جرم «دزدی از بودجۀ عمومی» محکوم شد.
خبرگزاری خراسان: کوریای شمالی از آزمایش «بسیار مهم» هسته ای برای افزایش توان بازدارندگی هسته ای خبر داده است.
خبرگزاری خراسان: با پایان یافتن مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، شانزده تیم صعودکننده به مرحله حذفی این مسابقات مشخص شدند.
خبرگزاری خراسان: یکی از گزینه‌های اصلی و مدنظر سران باشگاه پاری‌سن‌جرمن، سادیو مانه است.
خبرگزاری خراسان: محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان شامگاه روز گذشته در حاشیۀ هشتمین کنفرانس قلب آسیا- پروسۀ استانبول با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجۀ ایران دیدار کرده است.
خبرگزاری خراسان: دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا می گوید که سفر اش در افغانستان عالی و موفقانه بوده است.
صفحه1 از11

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها