خبرگزاری خراسان: حمدالله محب، مشاور امنیت ملی افغانستان در یک سفر رسمی دو روزه به منظور گسترش همکاری های مشترک دو کشور، عازم بیجینگ پایتخت چین شد.
خبرگزاری خراسان: رئیس اجرایی حکومت افغانستان، باور دارد که تاکنون هیچ تغییر در موقف طالبان و کشوری که از آنان پشتیبانی می کند برای رسیدن به صلح در افغانستان به وجود نیامده مگر این که رویکرد آنان در میز مذاکره تغییر کند.
خبرگزاری خراسان: دفتر مطبوعاتی محمد حنیف اتمر یکی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری تأیید کرده است که تیم انتخاباتی او با آقای محمد یونس قانونی و محمد محقق به توافق رسیده است تا یک تکت انتخاباتی را بسازند.
خبرگزاری خراسان: رئیس اجرائیه حکومت افغانستان برخلاف روزهای گذشته این بار در برگه فیسبوک‌اش از چهار میلیون مخاطب و دوستان فیسبوکی خود خبر داده است.
خبرگزاری خراسان: وزیر خارجه پاکستان به منظور گفتگو درباره روند صلح افغانستان، روابط دو جانبه و مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی با مقام‌های قطری، امروز یکشنبه (9 جدی) وارد دوحه شد.
خبرگزاری خراسان: صلاح الدین ربانی، وزیر امور خارجه افغانستان با همتای پاکستانی اش شاه محمود حسین قریشی دیدار کرد.
خبرگزاری خراسان: منابع موثق گفته اند که انس حقانی پسر ارشد جلاالدین حقانی موسس و رهبر سابق گروه تروریستی «حقانی» از زندان آزاد شده‌اند.
خبرگزاری خراسان: بنیاد انتخابات شفاف افغانستان(تیفا) مدعی است که کمیسیون انتخابات براساس مصلحت‌های سیاسی روند اعلام نتایج ابتدایی انتخابات رابه پیش برده و اصل بی‌طرفی و محافظت از آرای مردم را نقض کرده است.
خبرگزاری خراسان: با آن‌که حداقل سه بار در ماه‌های اخیر، نمایندگان طالبان با زلمی خلیل‌زاد، فرستاده ویژه امریکا برای صلح افغانستان دیدار کرده اند، ولی به نظر می‌رسد که عمران خان، نخست وزیر پاکستان، این‌بار در پی امتیازگیری از نشست اخیر در ابوظبی برآمده است.
خبرگزاری خراسان: گروه طالبان اعلام کرده اند که روز گذشته، نمایندگان آن‌ها در شهر ابوظبی، امارت متحده عربی با مقامات بلند رتبه عربستان سعودی، پاکستان و امارات متحده عربی نشست‌ها و گفتگوهای مفصل داشتند.
صفحه1 از23

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها