داعش به دستور شورای کویته پاکستان در شیندند است!

خبرگزاری خراسان: شورای کویته پاکستان برای داعشیان امکانات می‌هد تا در ولسوالی شیندند ولایت هرات لانه باز کند که اهداف قدرت‌های جهانی بروز کند.

مهدی حدید، عضو برحال شورای ولایتی هرات ضمن تایید این موضوع به خبرنگار خراسان نیوز می‌گوید: داعشیان در حال حاضر شیندند را جهت برنامه‌های تروریستی و تکفیری شان از سوی شورای کویته پاکستان انتخاب کرده‌اند تا آرمان اصلی شان تامین شود.

موصوف افزود که گروه داعش، شیندند را برای این انتخاب کرده که یک نقطه‌ی استراتیژیک برای این گروهک تروریستی مقایسه به دیگر نقاط غرب افغانستان می‌باشد.

او می‌گوید داعش به نام اسلام وارد میدان‌های نبرد با اسلام شده‌است و از این طریق جوانان را جهت سربازگیری به بهانه اسلام بازی می‌دهد که بایستی برای اسلام فعالیت تروریستی و تکفیری انجام شود.

آمریکا، اسرائیل، عربستان، قطر و چاپان در پرورش و ایجاد داعش نقش دارند!

آقای حدید ادامه می‌دهد یکی از جنرال‌های برجسته آمریکا تایید می‌کند که داعش توسط آمریکا برای نابودی جهان اسلام نیز و... ایجاد شده‌است.

عضو شورای ولایتی هرات بیان می‌دارد آمریکا و اسرائیل و عربستان داعش را پرورش و ایجاد کردند که بیاید برنده میدان شود نه اینکه از میان برداشته شود.

وی علاوه می‌کند امروز اعضای گروهک داعش در «سوریه و عراق» دیده نمی‌شود این موضوع برخواسته از آن است که اهداف و پلان‌های مشخص آمریکا، اسرائیل و عربستان ناکام شده‌است.

موصوف تاکید می‌کند چاپان در ارسال موترهای مدل بالا برای افراد داعش در کشورهای گوناگون جهان نیز متهم است که با داعش همکاری مستقیم داشته است.

با این وجود مقامات محلی ولایت هرات در زمینه حضور و فعالیت‌های گروه داعش در ولسوالی شیندند هرات حاضر به پاسخگویی نشدند.

درباره نویسنده

امیر علی فولادی

امیرعلی فولادی خبرنگار خراسان نیوز افغانستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراك گذاري :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها