خبرگزاری خراسان: شبکه خبری الجزیره در گزارشی نوشت: طی سال ۲۰۱۹ در افغانستان از یک طرف تلاش برای صلح تشدید شده و همزمان خشونت و میزان تلفات به صورت بی‌سابقه افزایش یافته است.
خبرگزاری خراسان: حسین بخش صفری، قهرمان جوجتسوی آسیا، پیتر برگ؛ حریف روسی اش را در مبارزات آزاد «MMA» در شهر مسکو، پایتخت روسیه شکست داد.
خبرگزاری خراسان: عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی حکومت می‌گوید که اکثریت مطلق مردم افغانستان خواستار تحقق صلح هستند و اگر فرصتی در این راستا پیش بیاید، باید از آن فرصت استفاده شود.
خبرگزاری خراسان: ناگهان، کارزار انتخاباتی برنی سندرز جدی گرفته شده است. برای ماه‌ها این سناتور اهل ورمونت از جانب افرادی که درون حزب دموکرات هستند نادیده گرفته می‌شد، او پایگاهی کوچک متعهد به خود داشت و بیش از حد برای پیروز شدن چپ بود.
خبرگزاری خراسان: وزارت معارف اعلام کرده که امسال دوهزار و ۱۴۵ آموزگار، مبلغی بیش از ۴۷ میلیون و ۵۰۰‌هزار افغانی قرضه گرفته‌اند. به گفته‌ این وزارت، از جمله قرضه‌گیرندگان یک‌هزار و ۳۳۵ تن شان آموزگار زن هستند. این قرضه‌ها از طریق صندوق قرضه برای آموزگاران مکاتب، در ولایت‌های کابل و هرات پرداخت شده است.
خبرگزاری خراسان: در سال روان میزان حاصلات سیب ولایت میدان وردک ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری خراسان: برخی از اعضای مجلس نمایندگان تلاش دارند تا قانون حمایت از کودکان را دوباره به گروگان‌ گرفته و از اجرایی شدن آن جلوگیری کنند.
خبرگزاری خراسان: بر بنیاد گزارش‌ها، تولیدات زعفران افغانستان برای هشتمیین بار به عنوان با کیفیت‌ترین زعفران دنیا معرفی گردیده است.
خبرگزاری خراسان: سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر گفته است که مذاکرات بین‌الافغانی در صورتی آغاز می‌شود که توافقنامه خروج تمام سربازان خارجی از افغانستان با امریکا امضا شود.
خبرگزاری خراسان: امروز جلال‌آباد، مرکز ولایت ننگرهار شاهد اعتراض صدها تن علیه تقلب انتخاباتی بود.
صفحه1 از26

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها