خبرگزاری خراسان: جلسه‌ی ماهوار مقام ولایت و شورای ولایتی هرات تحت رياست محي الدين نوري معاون و سرپرست مقام ولايت دایر گردید.
خبرگزاری خراسان: در سه ماه گذشته بیشتر از 100 تن از مخالفین مسلح دولت و مجریان جرایم سنگین و سازمان یافته توسط پرسونل بیدار ریاست امنیت ملی ولایت هرات بازداشت شده‌اند.
خبرگزاری خراسان: 49 پروژه در بخش‌های مختلف زراعتی ولایت هرات تطبیق شده‌است که در کنار افزایش چشم‌گیر تولید زعفران این ولایت (12.5 تن) باعث بهره‌مندی 154 هزار تن از خدمات زراعتی شده‌است. تطبیق این پروژه‌ها، جمعاً 582 میلیون و 692 هزار و769 افغانی هزینه برداشته است. با تطبیق این پروژه‌ها، 153 هزار و 229 تن در مناطق مختلف ولایت هرات، تحت پوشش خدمات گوناگون زراعتی از سوی وزارت زراعت قرار گرفته‌اند. از میان این تعداد مستفید شونده، بیش از 37 درصد یعنی،58 هزار و 23 تن آنان، بانوان بوده‌اند.
خبرگزاری خراسان: در عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی گذره هرات شش تن از افراد تبهکار از سوی این نیروها بازداشت گردید.
خبرگزاری خراسان: مجهزترین کارخانه تصفیه نفت درولایت هرات با هزینه نزدیک به پانزده میلیون دالرامریکایی دردست احداث میباشد که بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری خراسان: در مراسمی که به همین مناسبت در سالون کنفرانس های ریاست زراعت دایر گردید، نور آقا توکلی مدیر پیشین اجرائیه به حیث سرپرست آمریت مالی واداری ریاست زراعت،  عبدالعزیز حکمت مدیر پیشین محاسبه نقدی به حیث سرپرست مدیریت عمومی مالی و اداری، عتیق الله حیدری مدیر ذخایر استراتیژیک غله جات به حیث سرپرست مدیریت اجرائیه، عبدالکریم حکیمی کارمند پیشین مدیریت ترویج به حیث سرپرست مدیریت ثبت املاک و جایدادها و خانم سهیلا شریفی مدیر پیشین ثبت املاک و جایدادها به حیث کارمند مدیریت ترویج ریاست زراعت تقرر حاصل نمودند، که رسما در این محفل برای کارمندان اداره معرفی…
خبرگزاری خراسان: به تجلیل از هفته قانون اساسی کشور، قرار است همایش بزرگی با حضور مقامات ارشد دولتی و شخصیت‌های مطرح اجتماعی وعلمی در شهر هرات برگزار گردد.
خبرگزاری خراسان: بزرگترین مسابقه سیرت النبی با شرکت نزدیک به ده هزار تن از دختران و پسران جوان امروز در شهر هرات برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: چند روز پیش یک دختر حدود 12 سال از ولسوالی مقر ولایت بادغیس به شفاخانه حوزوی ولایت هرات انتقال داده شده‌است. این دختر در سمت راست صورت‌اش غده بیرون زده که دیده می‌شود تاکنون سه بار در هرات جراحی شده است، اما به دلیل امکانات پایین این دختر صحت یاب نشده است.
خبرگزاری خراسان: در مراسم یادبود از شهید سیدمهدی حسینی خبرنگار جمهور نیوز مراسمی از سوی خبرگزاری وطن24 در غرب افغانستان در فرهنگ سرای دوربین در شهر هرات برگزار گردید که با اشتراک شماری از مسئولان نهادهای حامی رسانه و مقامات دولتی هم همراه بود.
صفحه1 از87

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها