خبرگزاری خراسان: پولیس هرات در غرب کشور گفت: این فرد که باشنده اصلی ولسوالی شیندند و فعلی ناحیه چهاردهم شهر هرات می‌باشد، چندی قبل برادرش را در منطقه "قدوس‌آباد" ولسوالی کهسان ذریعه فیر مرمی سلاح کلاشینکوف بقتل رسانده و متواری گردیده بود.
خبرگزاری خراسان: جلسه قضایی دیوان رسیده گی به جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی محکمه استیناف ولایت هرات به تاریخ 1398/9/12 جهت رسیده گی به قضیه اختطاف به اتهام دو نفر تحت ریاست قضاوتمند شمس الرحمن "رئیس خیل " رئیس عمومی محاکم استیناف ولایت هرات و هیئت قضایی شان دایر گردید.
خبرگزاری خراسان: در عملیات مشترک پولیس ملی و ریاست امنیت ملی هرات مقداری سلاح و مهمات کشف و ضبط گردید. پولیس هرات با نشر اعلامیه ای به رسانه ها گفته که در این عملیات بر علاوه نیروهای پولیس ملی و امنیت ملی هرات نماینده دادستانی در قریه "قدوس‌آباد" ولسوالی کهسان این ولایت حضور داشته است.
خبرگزاری خراسان: پولیس هرات از بازداشت فردی خبر می دهد که همسر، مادر همسر و برادرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
خبرگزاری‌خراسان: بانو ناهید رحمتی که به اساس حکم شماره ۹۷۱ مؤرخ ۱۳۹۸/۴/۱۶ مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان در بست رتبه دو به صفت سرپرست ریاست اقتصاد هرات تقرر حاصل نموده است توسط مونسه حسن زاده معاون امور اجتماعی ولایت هرات و با حضور داشت مستوفی، روسای منابع بشری مقام ولایت و آبرسانی به همکارانش معرفی شد، در محفلی که به همین مناسبت در مقر آن اداره برگزار گردیده بود معاون امور اجتماعی ولایت بر اهمیت نقش و حضور زنان در سطوح رهبری و تصمیم گیری ادارات دولتی تاکید نمود و اداره محلی را در راستای گزینش و حمایت از…
خبرگزاری‌خراسان: بخش نخست سرك ارملک - لامان از سوی وزیر ترانسپورت و والی ولایت هرات به بهره برداری رسید.
خبرگزاری‌خراسان: پولیس هرات با ارسال خبرنامه ای به رسانه ها نوشته که این افراد باشندگان اصلی و فعلی ولایت فراه می‌باشند.
خبرگزاری‌خراسان: در نتیجه انفجار ماین چسپکی در یک موتر کرولا دست کم هشت فرد ملکی در هرات زخمی شدند.
خبرگزاری‌خراسان: در نتیجه درگیری بین خودی دو گروه از طالبان مسلح در ولایت هرات دست کم 36 کشته و 13 زخمی برجاگذاشت.
خبرگزاری‌خراسان: مسئولان در شفاخانه حوزوی ولایت هرات در غرب کشور می گویند در حادثه منطقه محل حاجی عباس چهار تن کشته و 30 فرد دیگر نیز مجروح شدند.
صفحه1 از89

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها