خبرگزاری خراسان: نیروهای قطعات خاص امنیت ملی در یک عملیات هدفمند در ولایت نیمروز، یک شبکه ده نفری حملات چریکی و مخفی گروه طالبان را بازداشت کرد.
      خراسان نیوز:حاجی نعمت الله صدیقی عضو شورای ولایتی ولایت نیمروز در صفحه فیسبوک اش در مورد سیل اخیر چخانسور نوشته است؛ همانگونه که قبلا” یادآور شدم سیل دوم در ساحات دریای خاشرود خصوصا” ولسوالی چخانسور آسیب های فراوانی به مردم رسانیده و حدود ٪۷۰ کشتزار های این مردم کاملا” تخریب شده و در حدود ۴۰ قریه در محاصره آب قرار دارد و اکثر سرک های مواصلاتی قریجات زیر آب است و سرک اصلی مرکز ولسوالی الی سرک زرنج،دلارام در ساحات لخشک ها راه را برای تردد رفت و آمد وسایط مشکل ساخته است. همچنان وز پنجشنبه ۲۹حمل۱۳۹۸…
خبرگزاری خراسان نیوز:بیش از دوصد خانواده متضرر از سیلاب های اخیر درولایت نیمروز دیروز ازکمک های سره میاشت آن ولایت مستفید شدند. نقیب الله نورزاد یکی ازکارمندان سره میاشت نیمروز به خبرگزاری خراسان نیوز گفت که موادغیرغذایی برای دوصد وسی و هشت خانواده آسیب دیده از سیلاب ها درولسوالی خاشرود آن ولایت از طرف نمایندگی سره میاشت آن ولایت ، توزیع شد. منبع افزود: این کمک ها شامل خیمه ، کمپل وسیت آشپزخانه می شود که برای این خانواده ها توزیع شد.
خبرگزاری خراسان: فرماندهی پلیس نیمروز در جنوب کشور از بازداشت دو سارق وسایل در آن ولایت خبر می‌دهد.
خبرگزاری خراسان: بر اساس فرمان مقام ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم حضرت محمد (ص) به تعداد 25 تن از زندانیان که واجد شرایط فرمان مذکور بودند با حضورداشت سمونوال عبدالرقیب مبارز فرمانده امنیه و سرپرست مقام ولایت نیمروز، رئیس دادگاه و رئیس دادستانی از زندان ولایت نیمروز آزاد شدند.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت نیمروز در جنوب کشور از کشف و ضبظ 50 کیلوگرام مواد مخدر در این ولایت خبر می‌دهند.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت نیمروز در جنوب کشور می‌گویند این مشروبات الکلی توسط پلیس مدیریت مبارزه با جرایم جنائی فرماندهی این ولایت کشف شده است.
خبرگزاری خراسان: پلیس ولایت نیمروز در جنوب کشور با ارسال اعلامیه ای نگاشته که دو سرگروپ یک باند سارقین در شهر زرنج بازداشت شده‌اند.
خبرگزاری خراسان: شماری از نماینده‌گان شورای ولایتی زون غرب کشور در گفتگوی با خبرنگار خراسان نیوز افغانستان می‌گویند؛ افکار داعش جایگاه‌ای در بین مردم این نقطه از افغانستان ندارند.
خبرگزاری خراسان: پلیس نیمروز در جنوب کشور از بازداشت 11 فرد قمارباز در مرکز شهر زرنج خبر داده‌است.
صفحه1 از6

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها