خبرگزاری خراسان: فرماندهی ارتش ولایت هرات در غرب کشور با ارسال اعلامیه ای نوشته که 13 تن از شورشی طالب در ولایت فراه کشته و زخم برداشتند.
خبرگزاری خراسان: افراد گروه طالبان مسلح در بالابلوک ولایت فراه از سوی کشور پاکستان حمایت و مورد آموزش‌های نظامی نیز قرار می‌گیرند.
خبرگزاری خراسان: طی یک هفته اخیر پلیس فراه از بازداشت 45 تن از افراد تبهکار در آن ولایت خبر می‌دهد.
خبرگزاری خراسان: محمد شعیب ثابت والی فراه با حضور داشت مسولین ریاست معارف،‌ مطبوعات، مدیران مکاتب و اساتید در پروگرام امتحان رقابتی ستاره‌ی معارف بین صنوف دهم ، یازدهم و دوازدهم مکاتب مرکز اشتراک کرد.
خبرگزاری خراسان: گزارش‌ها حکایت از آن می‌کند که ملا نعمت الله فرمانده بزرگ گروه طالبان در ولایت فراه کشته شده‌است.
خبرگزاری خراسان: از سقوط چرخ‌بال نیروهای ارتش ولایت فراه بیش از یک ماه می‌گذرد، در آن چرخ‌بال فرید بختور رئیس شورای ولایتی فراه، جمیله امینی عضو این شورا، معاون ارتش لشکر 207 ظفر درغرب کشور و برخی از مسئولان دولتی و غیر دولتی نیز همراه بودند که در اثر آلودگی هوا با برخورد به کوه در بین ولسوالی اناردره – شیندند به شهادت رسیده‌اند.
خبرگزاری خراسان: مردم و اعضای شورای ولایتی فراه به حملات هوایی و زمینی نیروهای حمایت قاطع باورمند نیستند و می‌گویند نظامیان خارجی در این ولایت به هیچ عنوان نمی‌خواهند که طالبان مسلح در ولایت فراه سرکوب شوند.
خبرگزاری خراسان: در اثر ضربات قوای هوایی در ولایت فراه شش تن از مخالفان مسلح دولت کشته شدند.
خبرگزاری خراسان: محمد شعیب ثابت والی و رئیس جلسه نظامی فراه با پوهنمل تورنجنرال نورالله قادری فرمانده قول اردوی 207 ظفر در دفتر کاری اش دیدار و ملاقات کرد.
خبرگزاری خراسان: در نتیجه حملات هوایی چرخ‌بال های نیروهای حمایت قاطع در ولایت فراه پنج شورشی طالب کشته شده‌است.
صفحه1 از21

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها