خبرگزاری خراسان: در سه ماه گذشته بیشتر از 100 تن از مخالفین مسلح دولت و مجریان جرایم سنگین و سازمان یافته توسط پرسونل بیدار ریاست امنیت ملی ولایت هرات بازداشت شده‌اند.
خبرگزاری خراسان: در عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی گذره هرات شش تن از افراد تبهکار از سوی این نیروها بازداشت گردید.
خبرگزاری خراسان: مقامات امنیتی ولایت غور در غرب کشور از گراف جرایم جنایی، نسبت به 9 ماه گذشته خبر داده و گفته که 50 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری خراسان: عبدالغفور ملکزی، والی ولایت بادغیس به منظور بررسی اوضاع امنیتی وارد ولسوالی آبکمری شد.
خبرگزاری خراسان: پلیس انترپول با هماهنگی پلیس ولایت فراه سه قاتل فراری را از کشور جمهوری اسلامی ایران بازداشت کرده است.
خبرگزاری خراسان: امرالله صالح نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور داخله تاکید کرده است که با کارمندان این وزارت که به سفارتخانه‌ها رفت و آمد می‌کنند به ظن تلاش برای جاسوسی برخورد جدی صورت خواهد گرفت .
خبرگزاری خراسان: ریچارد بینت مسئول عمومی حقوق بشر دفتر یوناما در افغانستان، در سفر به ولایت هرات با محی الدین نوری معاون و سرپرست مقام ولایت دیدار کرد.
خبرگزاری خراسان: در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی پشتون زرغون ولایت هرات 21 شورشی طالب کشته و زخمی شدند.
خبرگزاری خراسان: اسدالله خالد به حیث سرپرست وزارت دفاع و امرالله صالح، به حیث سرپرست وزارت داخله افغانستان تعیین شده اند.
خبرگزاری خراسان: سیدوحید قتالی، رئیس عمومی اداره امور ریاست جمهوری اسلامی افغانستان در دیدار با سمونوال سیدعثمان محبوبی آمر امنیت و عبدالاحد ولی‌زاده آمر مطبوعات فرماندهی امنیه هرات از امنیت موجود در این ولایت ابراز خرسندی نمود و تاکید کرده که باید نیروهای پلیس ملی هرات، هر چه بیشتر در امر تامین امنیت کوشا باشند.
صفحه1 از33

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها