خبرگزاری خراسان: پولیس هرات در غرب کشور گفت: این فرد که باشنده اصلی ولسوالی شیندند و فعلی ناحیه چهاردهم شهر هرات می‌باشد، چندی قبل برادرش را در منطقه "قدوس‌آباد" ولسوالی کهسان ذریعه فیر مرمی سلاح کلاشینکوف بقتل رسانده و متواری گردیده بود.
خبرگزاری خراسان: نیروهای قطعات خاص امنیت ملی در یک عملیات هدفمند در ولایت نیمروز، یک شبکه ده نفری حملات چریکی و مخفی گروه طالبان را بازداشت کرد.
خبرگزاری خراسان: این رویداد حوالی ساعت 6 بامداد امروز (چهارشنبه، 20 قوس) در روستای «جان‌قدم» ولسوالی بگرام ولایت پروان رخ داده است.
خبرگزاری خراسان: زلمی خلیل‌زاد، نمایندۀ ویژه امریکا در امور مصالحه افغانستان امروز با محمد اشرف غنی، رییس جمهور افغانستان ملاقات کرد.
خبرگزاری خراسان: در عملیات مشترک پولیس ملی و ریاست امنیت ملی هرات مقداری سلاح و مهمات کشف و ضبط گردید. پولیس هرات با نشر اعلامیه ای به رسانه ها گفته که در این عملیات بر علاوه نیروهای پولیس ملی و امنیت ملی هرات نماینده دادستانی در قریه "قدوس‌آباد" ولسوالی کهسان این ولایت حضور داشته است.
خبرگزاری خراسان: خلیل‌زاد نوشته است: « کمپاین اخیر در ننگرهار یک مثال است. عملیات‌های موثر ایالات متحده/ائتلاف و نیروهای امنیتی افغان، همچنان طالبان، منجر شد که داعش – خراسان اراضی و جنگ‌جویان را از دست بدهد. صدها نفر تسلیم شده‌اند.»
خبرگزاری خراسان: آقای نور که شب گذشته (پنج‌شنبه 7 قوس) در میان شورای همبستگی قوم ترکمن و شماری از مجاهدان شمال در پیوند به اوضاع جاری کشور سخنرانی می‌کرد، عبدالله عبدالله را به «خلق و تهدید کشور به بحران» متهم می‌سازد و از مردم می‌خواهد که نیروهای امنیتی را در جاده‌ها مصروف نسازند.
خبرگزاری خراسان: مسئولان محلی غور می گویند، یک گروه 18 نفری طالبان که از مدت شش ماه بدینسو در برابر نیروهای امنیتی فعالیت های هراس افگنی داشتند، دست از خشونت برداشته و به پروسه صلح یکجا شدند.
خبرگزاری‌خراسان: رهبر طالبان به اعضای این گروه گفته‌است که در روزهای عید به خرسندی، خدمت و مصئونیت مردم به گونۀ کامل توجه کنند.
خبرگزاری‌خراسان: در نتیجه درگیری بین خودی دو گروه از طالبان مسلح در ولایت هرات دست کم 36 کشته و 13 زخمی برجاگذاشت.
صفحه1 از38

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها