خبرگزاری خراسان: وزارت معارف اعلام کرده که امسال دوهزار و ۱۴۵ آموزگار، مبلغی بیش از ۴۷ میلیون و ۵۰۰‌هزار افغانی قرضه گرفته‌اند. به گفته‌ این وزارت، از جمله قرضه‌گیرندگان یک‌هزار و ۳۳۵ تن شان آموزگار زن هستند. این قرضه‌ها از طریق صندوق قرضه برای آموزگاران مکاتب، در ولایت‌های کابل و هرات پرداخت شده است.
خبرگزاری خراسان: کشور عربستان سعودی می گوید که هر شهروندش سالانه در حد متوسط دو برابر میانگین سرانه در جهان مواد خوراکی اصراف کرده و ضایع می‌کند.
خبرگزاری خراسان: امروز جلال‌آباد، مرکز ولایت ننگرهار شاهد اعتراض صدها تن علیه تقلب انتخاباتی بود.
خبرگزاری خراسان: یک دختر از ولایت دایکندی، دستگاه ثبت تشعشعات پرتودرمانی سرطان را در انگلستان ثبت کرده و وارد بازار ساخت.
خبرگزاری خراسان: عبدالله عبدالله، یکی از نامزدان پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در نشست خبری در کابل از هوادارانش خواست تا به کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اجازه دهند روند بازشماری و تفتیش آرا در هفت ولایت شمالی و شمال‌شرقی افغانستان انجام شود.
خبرگزاری خراسان: عبدالله عبدالله، رییس اجرایی حکومت و رهبر دسته انتخاباتی «ثبات و هم‌گرایی» هشدار داده است، در صورتی که کمیسیون مستقل انتخابات، بدون رسیده‌گی به خواست‌های قانونی دسته‌های انتخاباتی، نتایج ابتدایی را اعلام کند، آن را نمی‌پذیرد.
خبرگزاری خراسان: کمیسیون مستقل انتخابات، با برگزاری نشست معلوماتی با شریکان انتخاباتی روز پیش در بارۀ سه نگرانی و پرسش درشت ‌آنان وضاحت داد.
خبرگزاری خراسان: جلسه قضایی دیوان رسیده گی به جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی محکمه استیناف ولایت هرات به تاریخ 1398/9/12 جهت رسیده گی به قضیه اختطاف به اتهام دو نفر تحت ریاست قضاوتمند شمس الرحمن "رئیس خیل " رئیس عمومی محاکم استیناف ولایت هرات و هیئت قضایی شان دایر گردید.
خبرگزاری خراسان: هزاران تن از هواداران تیم ثبات‌وهم‌گرایی صبح امروز در ولایت‌های سرپل و پروان دست به اعتراض زده و خواهان ابطال 300 هزار رأی بدون بایومتریک شدند.
خبرگزاری خراسان: هزاران تن از هواداران استاد عطامحمد نور رییس اجرایی جمعیت اسلامی افغانستان در ولایت بغلان خواستار آغاز بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری در ولایات باقی مانده شدند.
صفحه1 از36

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها