خبرگزاری خراسان: جلسه‌ی ماهوار مقام ولایت و شورای ولایتی هرات تحت رياست محي الدين نوري معاون و سرپرست مقام ولايت دایر گردید.
خبرگزاری خراسان: حکومت هند به اقلیت‌های غیرمسلمان هندو، سیک، جین، بودایی و مسیحی که پیش از تاریخ ۳۱ دسمبر ۲۰۱۴ از پاکستان، افغانستان و بنگله دیش به هند مهاجر شده اند، شهروندی می‌دهد.
خبرگزاری خراسان: در مراسمی که به همین مناسبت در سالون کنفرانس های ریاست زراعت دایر گردید، نور آقا توکلی مدیر پیشین اجرائیه به حیث سرپرست آمریت مالی واداری ریاست زراعت،  عبدالعزیز حکمت مدیر پیشین محاسبه نقدی به حیث سرپرست مدیریت عمومی مالی و اداری، عتیق الله حیدری مدیر ذخایر استراتیژیک غله جات به حیث سرپرست مدیریت اجرائیه، عبدالکریم حکیمی کارمند پیشین مدیریت ترویج به حیث سرپرست مدیریت ثبت املاک و جایدادها و خانم سهیلا شریفی مدیر پیشین ثبت املاک و جایدادها به حیث کارمند مدیریت ترویج ریاست زراعت تقرر حاصل نمودند، که رسما در این محفل برای کارمندان اداره معرفی…
خبرگزاری خراسان: والی فراه همراه با معلولین و معیوبین همکاری نمائیم تا بتوانند امور زنده‌گی شان را به مثابه‌ی اقشار دیگر جامعه پیش ببرند.
خبرگزاری خراسان: بزرگترین مسابقه سیرت النبی با شرکت نزدیک به ده هزار تن از دختران و پسران جوان امروز در شهر هرات برگزار شد.
خبرگزاری خراسان: شرکت واتساپ با انتشار اعلامیۀ گفته است که دیگر از برخی از دستگاه‌ها پشتیبانی نخواهد کرد.
خبرگزاری خراسان: وزیر ترانسپورت کشور در راس یک هیات عصر امروز وارد ولایت هرات شد و با معاون و سرپرست مقام ولایت دیدار نمود.
خبرگزاری خراسان: وزارت داخله افغانستان برای فعالیت کارمندان خود در شبکه‌های اجتماعی اعمال محدودیت کرده است.
خبرگزاری خراسان: 10 تن از اعضای گروه طالبان ولایت غور سلاح‌های دست داشته شان را به زمین گذاشتند و به روند صلح پیوسته‌اند.
خبرگزاری خراسان: بر اساس فرمان مقام ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم حضرت محمد (ص) به تعداد 25 تن از زندانیان که واجد شرایط فرمان مذکور بودند با حضورداشت سمونوال عبدالرقیب مبارز فرمانده امنیه و سرپرست مقام ولایت نیمروز، رئیس دادگاه و رئیس دادستانی از زندان ولایت نیمروز آزاد شدند.
صفحه1 از35

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها