خبرگزاری خراسان: هرچند انتخابات پارلمانی کابل عاری از تقلب نبود اما با تمام دشواری های که داشت اراده ملی شهروندان به نمایش گذاشته شد، با تقلب گسترده و‌ حق تلفی های زیادی که صورت گرفته بود، بهترین کار ممکن شفافیت کار کمیسیون ها بود که آرای پاک را از ناپاک تصفیه می کرد و کمیسیون سمع شکایات انتخاباتی نیز بر این روند نظارت کامل پیدا می کرد نه اینکه در میان اختلافات این دو کمیسیون حیثیت ملی خدشه دار می گردید.
خبرگزاری خراسان: از سقوط چرخ‌بال نیروهای ارتش ولایت فراه بیش از یک ماه می‌گذرد، در آن چرخ‌بال فرید بختور رئیس شورای ولایتی فراه، جمیله امینی عضو این شورا، معاون ارتش لشکر 207 ظفر درغرب کشور و برخی از مسئولان دولتی و غیر دولتی نیز همراه بودند که در اثر آلودگی هوا با برخورد به کوه در بین ولسوالی اناردره – شیندند به شهادت رسیده‌اند.
خبرگزاری خراسان: مردم و اعضای شورای ولایتی فراه به حملات هوایی و زمینی نیروهای حمایت قاطع باورمند نیستند و می‌گویند نظامیان خارجی در این ولایت به هیچ عنوان نمی‌خواهند که طالبان مسلح در ولایت فراه سرکوب شوند.
خبرگزاری خراسان: محمد جاوید عثمانی، یک تن از شهروندان ولات هرات در یک مصاحبه ویژه به خبرگزاری خراسان نیوز افغانستان گفت که نام سگ گرگش را ترامپ مانده‌است و گفته که بروز این نام ناشی بر این است که چند پیش که یک خانم آمریکایی نام دو سگ‌اش را «محمد و احمد» گذاشته بود.
خبرگزاری خراسان: سنگ تهداب لیسه عالی خصوصی بعثت (2) به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) با حضور داشت سید باقر سجادی مشاور ریاست اجرائیه، عبدالقدوس یاسین زاده، رئیس مکاتب خصوصی ولایت هرات، عباس پویا، مشاور معاون دوم ریاست اجرائیه، حبیب الله غوریانی از بزرگان قومی، اساتید دانشگاه، فرهنگی‌یان و دانش آموزان نیز گذاشته شد.
خبرگزاری خراسان: بدون شک پس از دوران ولادت و زندگی حضرت رسول اکرم(ص)، به واقع دوران شکوفایی و کمال بشریت و نقطه رهایی انسان از شر دسیسه ها و وسوسه های شیطان مطرود و آغاز بازگشت آدمی، به فطرت پاک و الهی خویش است روایات مختلف تاریخ نویسان از سالروز میلاد پیامبر اسلام (ص) نوشته اند، مورخین تسنن ۱۲ ربیع الاول قبل عام الفیل و تشیع ۱۷ ربیع الاول را میلاد پیامبر بزرگ اسلام می‌دانند، که از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول بنا به تعدد روایات در کتب اسلامی، مسلمانان به میمنت میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) جشن…
خبرگزاری خراسان: معاون دوم ریاست اجرائیه و رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان تلاش‌های زلمی خلیل‌زاد در روند صلح را یک جانبه خواند و با انتقاد از آقای خلیلزاد گفت که، او تاکنون برای مشوره به سراغ رهبران "هزاره‌ها" نیامده است.
خبرگزاری خراسان: شماری از نماینده‌گان شورای ولایتی زون غرب کشور در گفتگوی با خبرنگار خراسان نیوز افغانستان می‌گویند؛ افکار داعش جایگاه‌ای در بین مردم این نقطه از افغانستان ندارند.
خبرگزاری خراسان: سفارت امریکا در کابل اعلام کرده است که ایالات متحده‌ امریکا در زمینه‌ی تنفیذ قانون آزادی و منع گسترش سلاح هسته‌یی ایران، برای افغانستان استثنا قایل شده است.
خبرگزاری خراسان: حامد کرزی گفته است که بهتر بود انتخابات پارلمانی افغانستان، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو و یا هم پس از آن برگزار می‌گردید.
صفحه1 از11

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها