خبرگزاری خراسان: شورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری ضمن مخالفت با اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ششم میزان، می گوید که کمیسیون انتخابات نباید اشتباه «بزرگ» و به شدت «بحران آفرین» را مرتکب شود.
خبرگزاری خراسان: فضل‌احمد معنوی، عضو ارشد دستۀ انتخاباتی ثبات‌وهم‌گرایی به رهبری عبدالله عبدالله امروز در یک نشست خبری در کابل می‌گوید، کمیسیون مستقل انتخابات را مجبور به بیرون کردن آرای تقلبی از سیستم می‌سازند. به گفتۀ آقای معنوی، آرای تقلبی در هیچ شرایطی قابل پذیرش نیست.
خبرگزاری‌خراسان: یک منبع حکومتی که نمی‌خواهد نامی از وی گرفته شود به رسانه‌ها می‌گوید، مسدوۀ توافق‌نامه صلح میان آمریکا و طالبان به حکومت افغانستان رسیده و قرار است این توافق‌نامه در سوم یا چهارم عید امضا شود.
خبرگزاری‌خراسان: علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران، در دیدار با مسلمیار گفت ایران از هر حرکتی در محوریت دولت افغانستان حمایت می کند.
خبرگزاری خراسان: به تجلیل از هفته قانون اساسی کشور، قرار است همایش بزرگی با حضور مقامات ارشد دولتی و شخصیت‌های مطرح اجتماعی وعلمی در شهر هرات برگزار گردد.
خبرگزاری خراسان: وزارت داخله افغانستان برای فعالیت کارمندان خود در شبکه‌های اجتماعی اعمال محدودیت کرده است.
خبرگزاری خراسان: منابع موثق گفته اند که انس حقانی پسر ارشد جلاالدین حقانی موسس و رهبر سابق گروه تروریستی «حقانی» از زندان آزاد شده‌اند.
صفحه1 از12

ارتباط با خراسان نیوز

ایمیل ادرس : khorasannewsinfo@gmail.com

آخرین پست ها